Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Figyu már hol lehet kapni...

Figyu már hol lehet kapni naposimot? Vagy hogy hol tudok hozzájutni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát patikában biztos nem :D de, nem is ajánlom neked hogy szedd.

Mérhető májkárosodás (nagy intenzitású fogyasztás után visszafordíthatatlan), magas vérnyomás, megnövekedett pulzusfrekvencia, gyors ösztrogénné alakulás, pattanásosodás, gyorsult hajhullás, a szervezet saját tesztoszteron termelésének leállása, fokozott agresszivitás. Megjegyzés: az orosz Dianabolnál furcsa mód sokan nem szokásos mellékhatásokat tapasztaltak: rosszullét, hányás, több napra ágyhoz kötő betegségek.

2009. szept. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
És illegális...
2009. szept. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
valódi magyar készítményt a rendőrségen kell kérni, mivel ők legálisan állíthatnak elő. Bemész megmondod, hogy most akarod tolni a kúrát és kellene 200 szem naposim.
2009. szept. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
16 éve edzek. Sok-sok szemes szart bedobáltam már a torkomba, meg persze szúrtam is. Én is naposimmal kezdtem, gyakorlatilag semmit sem ér, mert ha abbahagyod, el fogsz tőle zsírosodni. Mióta edzel te egyáltalán? Mert, a kérdésedből ítélve, te műizmokat akarsz, és azt se tudod hol lehet napost venni, az már gáz, mert ha rendesen edzenél már legalább egy-két éve, akkor már lennének a teremben olyan haverjaid, akik már rég felkinálták volna neked a napost, winstrolt stb. Ajánlom, edz rendesen, napi 2g/testsúly kg fehérje meglegyen, egyél, és majd 6-7 év kemény edzés után lehet szteroidozni. Én már lassan 4 éve tiszta vagyok, semmit sem szedtem, ill. szúrtam.
2009. szept. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát egy olyan két és fél éve edzek folyamatosan és a konditársaim is velem együtt kezdték. Szóval ök se tudtak segiteni a naposim "kilétéről" (tehát hogy hol lehet kapni).meg ök inkább tömegnövelőznek (poroznak).szóval csak ezért szerettem volna megkérdezni.
2009. szept. 17. 12:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem értettem, hogy mire jó ez, hogy úgy nézek ki mint egy lufi, szép szép egy határig, de sok olyat láttam már, hogy pl cementes zsák alatt meghalt a gyerek, akkor meg mire jó??? Fater alig 70 kiló bakanccsal együtt, és olyan mint az ujjam, még is több erő van benne mint az ilyen mű emberekben. Biztos van kivétel is, de az mostanában ritka szerintem. De rég rossz az biztos, hogy ha már ezen gondolkodsz hogy hol lehet kapni... sok sikert hozzá..
2009. szept. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a testepites es az eroemeles kozott van egy kis kulonbseg.. az eroemeles az erorol es a minel nagyobb suly megemeleserol szol, mig a testepites esztetikai sportag..

egyebkent, hogy ne legyen off: szedd csak be nyugodtan a naposint meg minden szar szteroidot, ha igy jobb neked.. ettol sokkal szebb, erosebb es egeszsegesebb is leszel. (ez egy ironia volt). Es szerinted megis miert nem lehet kapni legalisan?? nem gondolkoztal meg el rajta?

2009. szept. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!