Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem el a mentális...

Hogyan kezdjem el a mentális egészség érdekében azt, amit akarok? (lejjebb)

Figyelt kérdés
Eléggé meguntam, hogy állandóan nyom a mellkasom meg ilyenek, ezért úgy döntöttem, fekvőzni akarok. de 2 fekvőnél többet nem tudok lenyomni... hogy kezdjem el, hogy letudjak egyáltalán legalább 10et? mit csináljak? Meg szeretném amúgy is erősíteni magam bizonyos okok miatt.
2013. márc. 21. 22:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Menj le gyúrni, és eddzél mellre. Azért jó az, mert te állítod be a súlyt, és nem kell egyből a teljes testsúlyodat kinyomni. Először csak a rúddal csinálod, aztán fokozatosan mennek a súlyok rá. Ja, ez a fekve nyomás. Eleinte még gyorsan is fogsz fejlődni. Szinte hetente emelhetsz majd súlyt. Garantálom, hogy 3 hónap kemény edzés, és mennek a fekvők is.

Ja és ami sosem árt, egy kis "segítség". Ajánlok neked valami proteint, de az drága. Viszont érdemes beszerezned kreatin monohidrátot, 4000 körül már kapsz fél kilót. Én a port ajánlom. De azt csak kúraszerűen érdemes szedni. Üsd be, hogy kreatin kúra, és olvass utána. A por és a kapszula között a különbség, hogy a por később hat, de sokkal hatékonyabb, ha hosszú távon gondolkozol. Szóval kezdj el egy kreatin-kúrát is.

2013. márc. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!