Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan szériázzak?

Hogyan szériázzak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Körülbelül egy hónapja elkezdtem edzeni.

Az edzésemet fekvőtámasszal,felüléssel, és törzsemeléssel kezdem, ez a bemelegítés úgymond

Utána két egykezes súlyzóval, majd kétkezessel, ezután pedig kondigéppel folytatom a gyakorlatokat.

Általában 12 darabot szoktam megcsinálni mindenből. Ha végzek, akkor indul előröl minden, újból indul a bemelegítés, majd a súlyzós gyakorlatok.

A kérdésem az, hogy hogyan jobb csinálnom? Ha egy gyakorlatból egymás után megcsinálok 2 vagy 3 szériát, vagy megcsinálok minden gyakorlatból egy szériát, majd ha végeztem az összes gyakorlattal, akkor kezdem megint ?

Az sem biztos, hogy tisztában vagyok a széria fogalmával.

Köszi az értelmes válaszokat.



2013. márc. 21. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Széria=Sorozat. És csinálj meg gyakorlatból 3-4 sorozatot, utána menny át a másik gyakorlatra, abból is ugyan így. A rögtön egymás után másik gyakorlat inkább izom sokkolásra jó, vagy berakni szettbe.
2013. márc. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De nem kell 2x bemelegíteni...már meleg vagy ha elkezdted az edzést
2013. márc. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!