Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fehérjepor mellékhatásai?...

Fehérjepor mellékhatásai? Többi lent

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és szedtem 100% Whey proteint egy ideig de naponta többször szúrt a szívem ami előtte nem jelentkezett soha. Egy hónapig abbahagytam. Elmúlt. Most újra elkezdtem szedni két hete és megint megjelent a szúrás.

Valaki már észlelt ilyet?

Mit tegyek szedjem tovább, vagy vigyembe a fehérjét mással?



#hqw
2013. márc. 15. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Biztos nem ettől van !

Mennyit szedsz belőle naponta ?

2013. márc. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dirtboy ***** válasza:

furán hangzik de aligha a fehérjétől lehet,esetleg ha a coffeines fehérjét vetted akkor.

próbálj ki egy natúr fehérjét és meglátod hogy más okozza.

pl

[link]

2013. márc. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Linkeld már be azt amit vettél, vagy írd le a nevét. Ugyanis a fehérje ilyet nem okoz!
2013. márc. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a szíved nem tud szúrni... nincs benne érző ideg, maximum valamelyik izmod fájdalma sugárzódhat ki úgy mintha ott szúrna... nekem pl van egy hátizmom, amivel ha rosszul mozdulok, olyan mintha egy lándzsával átszúrtak volna és a mellkasom is fáj... :)
2013. márc. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előzőből kimaradt: manapság én is érzek szúrást a mellizmomnál, de ez izomfájdalom, figyelj a nyújtásra, nekem az jót tett.
2013. márc. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet hipochonder vagy:)
2013. márc. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]

Ettől lett.

Lehet hogy jobb lenne a fehérje bevitel edzés után is természetes alapanyagokkal?

2013. márc. 16. 20:36
 8/8 dirtboy ***** válasza:

ennek nem szabadna ilyet okozni,ha jól tudom ez aszpartam ízesítésű,próbélj ki egy szukralózost vagy egy ízesítetlent bár nem hiszem hogy az aszpartamnak koze lenne hozzá de más meg nem tudok.

a fehérje és főleg a tejsavó fehérje nem okoz semmilyen hasonló problémát ami nálad van,tehát egy natur tejsavó biztosan jó neked is.

ha olyat nem akarsz akkor próbálj ki másik ízesített fehérjét ha annál is gond van akkor szilárd kaja maradjon.

2013. márc. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!