Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Betegség alatt vissza kell...

Betegség alatt vissza kell venni a ch -t?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azért teszem fel a kérdésem, mert erre soha, sehol nem kaptam még igazán értelmes választ, és úgy gondolom ez azért másokat is érint. Betegség alatt vissza kell venni a ch -t? Ha igen, mennyire? Ezt nyilván azért kérdezem, mert nálam (ahogy sokan másoknál is) a betegség így zajlik:

- Fekszem az ágyban és alszom. Jobb esetben ülök egy kicsit, de testmozgás nemigen van, ezért egy jó 1,5-2 hétig nem tudom mennyire érdemes zabálni ezerrel a CH-t. Továbbá, ha lecsökkentem pl. 100 g alá, akkor az nem tudom milyen hatással lesz az izmokra, és utána milyen fokozatosan kell majd megemelni a ch -t, amikor már meggyógyultam.


2013. márc. 9. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem betegslg alatt az orvos mindi azt mondja "diétázzak" piritós, rizs, krumpli csak ilyeneket egyek
2013. márc. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:D Igen, az orvosok többsége igen értelmes tud lenni az ilyen helyzetekben. Ismerős... Már csak a csokikúrát kellene ajánlaniuk :D:D
2013. márc. 9. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:
őszinte legyek mást nem is kívánok...
2013. márc. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyelj ! Ha az ember beteg akkor azt egyél ami lemegy,mert ilyenkor étvágy sincs nagyon! (legalábbis nálam )

Nem vagyunk profik ezért,ha meggyógyultál utána folytasd az étrendet!A betegség alatt ami lemegy az 1-2 hét és vissza van!

Csak a gyógyulással foglalkozz ilyenkor !!! :)

2013. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én akkor úgy szoktam ha éhes leszek kajálok amennyi belém fér, érzésre. vesztettem 1-2 kilót 2 hét kihagyással, de vissza is jön gyorsan
2013. márc. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!