Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasonló mellékhatásokkal...

Hasonló mellékhatásokkal járna a tejsavó fehérje mint jelen esetben a Power Protein?

Figyelt kérdés
Bátyám körülbelül 2 hónapja elkezdett edzeni,rá egy hétre én is.Vett magának egy vödrös Power Proteint.Egészen 2 héttel ezelőttig nem volt semmi gond aztán jöttek az aranyérhez hasonló mellékhatások(viszketés stb). Abbahagyta az edzést,azt hittük attól van.Aztán elkezdett edzeni Power Pro nélkül elmúltak a tünetek.Egy hete elkezdtem én az edzés mellé fogyasztani és ugyan azok a tünetek kezdenek előjönni mint neki.Arra gondoltunk hogy a szójára lehetünk allergiásak mert én szedtem egy ideig Mass Gain Plust és semmi bajom nem volt tőle,igaz abban nincs is sok fehérje de valamennyi van viszont szója nincsen.Szerintetek bevállaljunk egy próbát a tejsavóból?Vagy ötlet valakinek hogy mire lehetünk allergiásak?
2013. márc. 6. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy a szójára vagytok allergiásak, de nem tudom hogy sikerült összekapcsolni az aranyeret meg a viszketést :D Oké, hogy tünete, de valahogy az aranyérről nem az jut először az ember eszébe :D


Esetleg végeztessetek allergiavizsgálatot.

2013. márc. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem akartam bővebben kifejteni hogy milyen hatások voltak még,de ha szerinted nem aranyér akkor a végbél nyílás viszketés,ürítés után a törlésnél égető érzés plusz enyhe vérpöttyök.Szerintem ez teljesen aranyér tünet.Bár nem vagyok benne szakértő csak az érdekelne hogy hasonló lenne e tejsavóval is ha valaki járt már még így.
2013. márc. 6. 12:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyenről még nem is hallottam. Orvos!
2013. márc. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
doktor bácsit felkeresni
2013. márc. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!