Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Menjek igy edzeni?

Menjek igy edzeni?

Figyelt kérdés
Kicsit beteg vagyok(alacsony láz,megfázás,kicsit fáj a fejem,kicsit fáj a torkom). Szerintetek menjek edzésre(konditerembe)? Nem szereték egy napot sem kihagyni,és ugy gondolom hogy birnám az edzést,de nem szeretnék lemaradni sem...
2013. márc. 2. 08:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos jó szemmel néznék az edzőtársaid hogy lemész bacit osztogatni. Egy enyhe náthával én is lemegyek, de a láz egy picit komolyabb, szerintem előbb kigyógyulsz ha kipihened.
2013. márc. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Majd mindj megmérem a lázam...
2013. márc. 2. 08:49
 3/10 anonim ***** válasza:
NE MENJ! Gyúrás közbe mindenkinek gyenge az immunrendszere, te is jobban megbetegetsz, és aki ott lesz más az is, úgyhogy hanyagold egy darabig.
2013. márc. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
36.9 a lázam igy se lehet? Meg már nem fáj annyira a fejem...
2013. márc. 2. 08:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, megéri-e a kockázatot az, hogy amit már fentebb is írtak, megerősödhet/kiújulhat a betegség. Szóval csak próbálj meg rendesen enni aztán majd max pótlod, de ha kimarad egy, az sem a világ. Inkább ez, mint egy hét betegállomány, ami már sokkal rendesebben betenne.
2013. márc. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne menj, ne terjeszd a kórságokat.
2013. márc. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De ha kimaradok akk hogy fogok fejlődni?
2013. márc. 2. 09:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem dől össze a világ -.- gondolj másokra is néha.
2013. márc. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondom, inkább egyszer maradj ki, minthogy egy hétig beteg legyél, ne tudj enni sem, esetleg még alul-felül ontsd magadból a trutyit, mert akkor aztán tényleg jól visszaesel.
2013. márc. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én most 1 hétig beteg voltam,se étvágyam se erőm nem volt semmihez sem,39fokos láz..mondhatom szépen nézek ki mert nem egy kilót fogytam...szal sztem nem érné meg kockáztatni ,de te tudod..ja és igen ez az igazi visszaesés,erőben is,nem csak tömegben..
2013. márc. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!