Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Xtreme Gain-ről vélemények?

Xtreme Gain-ről vélemények?

Figyelt kérdés

találtam egy oldalt ahol istenítik ezt az proteint. Ez igaz??? Tényleg ilyen hatásos lenne? Valaki próbálta?

Erről a cikkről lenne szó: [link]



#protein #xtreme gain
2013. márc. 1. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jaj anyám -.-
2013. márc. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Na, tök jók lettek a facebook hozzászólás-utánzatok, sokkal jobb, mint a fogyókúrás oldalon.

Semmilyen szerrel nem lehet átbaszni a tested. Anélkül, hogy terhelnéd az izmaidat, és több energiát vinnél be, mint amennyit felhasználsz, nem fogsz izomtömeget építeni.

2013. márc. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Vannak, akik a mértéktelen fehérje fogyasztásra esküsznek, megint mások a szénhidrátok szószólói."

[link]

2013. márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezek a fotók amik kint vannak....

egy napon készült mind.

csak nézd meg ezt a vidit

http://www.youtube.com/watch?v=M957dACQyfU

2013. márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

És amikor erről az oldalról....

[link]

erre az oldalra a termék megvásárlására váltunk...

[link]

akkor el kell olvasni mondjuk ezt a mondatot, ha még mindig "benyalta" egy-két ember ezt az egész dumát!!---


•ha 4 hét alatt nem érsz el izomnövekedést, akkor a termék árának 100%-át visszatérítjük!


Soha az életben nem fogod visszakapni a pénzed..... mert sehol nem látod ki a feladó. A csomag majd egy szállítmányozási címről fog menni, akinek ha visszaírsz, már nem lesz elérhető....



Jó szórakozát ehhez!

2013. márc. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]

Itt az észt verzió :D

Van ukrán, de az 'en' végűre azt írja: Bejelentett támadó weboldal!

2013. márc. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]

Te itt hol találsz céginformációt (telephely, adószám, elérhetőségek)?!?!?

Mert én nem. Ellenben hosszú oldalakon keresztül blabla süketelést.


Akkor erről nekem ez a véleményem. Pénzleszívás. De mint látható nagyon jól sikerült, mert több hónapja vissza köszönő kérdések.

2013. ápr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 XAlex válasza:

Kíváncsiságból rendeltem, miután 24 órásra hirdetett support mail napokig, több mail emre nem válaszolt. Én felbontottam, mikor jött a futár, ott előtte, mondtam neki, ha nincs számla, viheti vissza.... sem számla, sem elérhetőség, sem itthon bejegyzett cégnév, sem semmi, jó nagy kamu a hiszékeny embereknek. A futár csak lesett... és vitte vissza. Ki tudja, hová adta le, nem is érdekel. Mivel semmiképp sem vettem volna át.

Fogyás csak diétával, ami nem fogyókúra, izomfejlődés, csak edzéssel, sem tápszer, sem gyógyszer, sem semmi nem fejleszt izmot, főleg, hogy a rostok száma állandó kis kortól, csak azom mérete változtatható, aki nem edz, elveszti izmai méretét, bármit is szed. Az emberi kémiába bele lehet szólni, de nem ezzel a szarral.

Ez az egész egy nagy hazugság. Sem magyar cég, sem, elérhetőség, sem számla, sem szakmai háttér, sem engedélyezés, sem semmi, a hiszékeny emberek átverése, adó és egyéb csalás, megtévesztés, különösen nagy értékre elkövetett, folytatólagos, és mivel nem egy emberes, ezért bűnszervezet....

5 - 15 év, illetve minősítés szerint, 8- ..

Akkor inkább koxolj...mellette pedig edzés, mint az....

2013. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 PeeT03 válasza:

Kedves kérdező....

Olvasd el EZT a cikket, és ámulj.... :)


[link]

2013. szept. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 DukePool válasza:
[link] érdekes facebook propaganda, hozzászolni nem tudsz mert pont akkor érvénytelen a link, és bármire is kattintasz az oldalon mindeig csak ez az egyetlen oldal jön be... vagyon hányan megeszik ezt a dolgot?
2013. szept. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!