Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aminostar HMB használt már...

Aminostar HMB használt már valaki itt vélemények?

Figyelt kérdés
Kiegészítőnek gondoltam fehérje mellé am ezt a fehérjét szedem edzés után [link] jo lenne a hmb vagy inkább BCAA ajánlanátok inkább?

2013. febr. 23. 12:35
1 2
 1/15 dirtboy ***** válasza:

én inkább plusz adag protein ajánlok,nem feltétlen azt amit most használsz.

szerintem egy plusz adag protein többet ér mint pár gramm hmb.

2013. febr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Vhunter80 válasza:
Egyetértek az előttem hozzászólóval, plusz fehérje, vagy aminosavak, glutamin, BCAA. Ezekkel többre mész. De ha lehet, az Aminostarnál komolyabb gyártókba gondolkozzál :). BSN, Gaspari, Muscletech, Musclemeds......kiváló amerikai, kanadai gyártók.
2013. febr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat azért gondoltam ezt mert egy jó ideje edzek és mint mindenkinek eljön az az időszak hogy megáll egy szinten és nem akar már tovább fejlődni,szeretnék maradni natural és nem akarok azokhoz az agyatlan hobbigyúrós köcsögökhöz tartózni akik mással próbálkoznak.nálam is ez lenne most meg próbálom akk inkább a BCAA hátha :)
2013. febr. 23. 13:03
 4/15 anonim ***** válasza:
Èn nèzegettem a peak ecdysone vèlemènyeit. Egèsz jonak tünik. Egy hónap alatt elfogy. Csinálj egy ilyet hogy egy hónapig felemeled a fehèrjèt megemeled 4g-ra ès mellè az ecdysone.
2013. febr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én meg inkább ezt ajánlom.

[link]

Mivel az összes EAA amino tehát a BCAA is benne van. Ráadásul megemelt L-leucin tartalommal.

2013. febr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

[link]

ez pedig egy kitünő protein....

[link]

2013. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

BSN, Gaspari, Muscletech, Musclemeds......kiváló amerikai, kanadai gyártók.



Miben is kiváló a felsorolt mondjuk:

BSN Syntha6 a maga 50%-os protein tartalmával. Vagy a 67%-os izolátumjával? Vagy a Musclemeds a bebizonyíthatatlan állításával, hogy 350%-kal nagyobb koncetráció, mint egy marha stak?

Vagy a Muscletech a prémium Whey proteinnel, ami egy totális csőd és visszafejlődés a NitroTech Hardcore pro series proteinjéhez képest?

2013. febr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A syntha 6-ben szándékosan van annyi komplex ch és jó zsír. Az más hogy az a legfinomabb. Nem azért mert nincs eléggé megtisztitva tejcukortól és tejzsírtől

Mit nem lehet bebizonyitani a musclemeds-nél? Vagy csak írni tudsz de a 2.os matek nem megy? 33g carnivor-ban 23 g fehérje. 100 g-ban 70 g

100 g marhahúsban 20 g fehérje van. 20*3,5=70.

2013. febr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A premium whey-t pedig csak egy olcsó fehérjének csinálta.
2013. febr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

/A premium whey-t pedig csak egy olcsó fehérjének csinálta./


Az én szókészletemben a prémium szó az nem az olcsóságot jelenti. De lehet, hogy Muscletechnél azt jelenti.


A prémium kategória az magas minsőéget, az átlagnál magasabb minőséget jelent számomra. A Muscletechnek ez a proteinje egy katasztrófa.

2013. febr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!