Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aminostar HMB használt már...

Aminostar HMB használt már valaki itt vélemények?

Figyelt kérdés
Kiegészítőnek gondoltam fehérje mellé am ezt a fehérjét szedem edzés után [link] jo lenne a hmb vagy inkább BCAA ajánlanátok inkább?

2013. febr. 23. 12:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

/Mit nem lehet bebizonyitani a musclemeds-nél? Vagy csak írni tudsz de a 2.os matek nem megy? 33g carnivor-ban 23 g fehérje. 100 g-ban 70 g

100 g marhahúsban 20 g fehérje van. 20*3,5=70./



JézúsMária ?!?!

Ennyire jó lett az amcsi beetető reklám?!? Szerinted ebben a Carnivorban marha származék mi lehet? Akkor amikor egy marhának minden húsrésze horror árban van.


Akkor Te vagy az egyedüli, aki tudja a TITKOT(???), miből is van a Carnivor? Egy linket, de ne a carnivor reklám hablatyát, ha tudsz küldhetsz. Szeretnék okosabb lenni.

2013. febr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

/A syntha 6-ben szándékosan van annyi komplex ch és jó zsír. Az más hogy az a legfinomabb. Nem azért mert nincs eléggé megtisztitva tejcukortól és tejzsírtől/



Ezen a ponton elvesztettem az értelmet. Szándékosan tesznek bele egy proteinbe szénhidrátot?!?! Hogy szándékosan 14.000Ft-ért vegyen a vásárló 50%-nyi 500Ft/kg-os szénhidrátot?!?!


Nem tudom ki hogy van vele, de én messze kerülöm azt a proteint amibe szándékosan cukor valamelyik változatát szórják?!?! Lehet, ezzel egyedül vagyok?!?!

2013. febr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
13g ch ebből 5g rost ès 6g zsír ebből 4g telítetlen, nem tünik olyan szörnyűnek.
2013. febr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 dirtboy ***** válasza:

/13g ch ebből 5g rost ès 6g zsír ebből 4g telítetlen, nem tünik olyan szörnyűnek./

ne legyél már hülye

arról van szó hogy kevés a protein%a.

az hogy azért kevés mert van benne sok ch ugyan úgy negatívum marad.

teljesen mindegy hogy milyen ch van benne.

bármelyiket meg kapod olcsóbban mintha syntha 6al vennéd egybe.


figyu már haver ha érdekel tudok neked küldeni f asza protein.

a forgalmazó dirtboy nutrition,termék neve super whey.

adagjában 50g protein van /wpc/ de ne csüggedj azért 50% mert van mellette 15g dextróz,és még 15g maltodextrin.

2250g os kiszerelés 15ezer.

na érdekel?

2013. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha ez a dirtboy manufaktura piros dobozba teszi akkor igen ;-)
2013. febr. 25. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!