Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék elkezdeni futni,...

Szeretnék elkezdeni futni, milyen ruhában lehet a mostani időjárásban futni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 26. 23:02
 1/8 anonim válasza:

Mikor én mentem futni, akkor dupla otthoni gatya (melegítő), dupla pulóver, egy poló és egy trikó, kesztyű és sál. A cipő sport cipő, de vastag zokni.

Ezzel 3km-t futottam le, beleizzadtam, de nem fáztam és ez jó. Azért kell dupla mindenből, mert ha az egyik átázik a másik megvéd a külső hideg időjárástól, így nem fázol meg.


Ekkor kb. olyan -1°C és 3°C között volt az időjárás...

2013. febr. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbálj alkalmazkodni az adott időhöz. Az sem jó, ha nagyon beöltözöl, mert akkor totál leizzadsz, tiszta víz leszel és sanszos, hogy megfázol, de a kevés ruha sem jó, mert nem tartja melegen az izmokat/ízületeket és akár le is sérülhetsz. Próbálgasd. Én ilyen időben csak egy melegítő nadrágban és póló+pulcsiban futnék.
2013. febr. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igazából nincs itthon semmi olyan ruhám amiben lehetne, most kéne vennem, de ha googliba beírom, hogy futóruha akkor csak olyanokat találok, hogy felsõ melegítõdzeki 20e, naci 15-20e, a cipõért egyedül hajlandó vagyok kiadni ennyit, de nem hiszem el, hogy 1 set futóruháért is 100 ezreket kell fizetni:(
2013. febr. 27. 10:12
 4/8 anonim válasza:
lefogadom, nagyvárosi vagy :D amúgy elmész egy kínaiba vagy valami kis butikba, veszel egy melegítőt (alsó-felső). Futócipőt érdemes jót venni, arra szánj rá többet és kész. szerintem hülyeség 20-30 ezreket kiadni egy olyan ruháért amibe csak futni mész...
2013. febr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én is így vagyok ezzel:) amúgy igen nagyvárosi vagyok:P
2013. febr. 27. 15:52
 6/8 anonim ***** válasza:

án spec egy szakadt mackógatyában, pólóban és valami vékony cipzáros pulcsiba futok :D meg 2 napja már rövidgatyóban


nekem tökéletesen megfelel

2013. febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még minusz -8 fokban is cicanaciban és 3 rétegben futottam,

mostmár nincs minusz, nekem elég volt ma egy trikó és rá egy vékony pulcsi, melegitőben én nem tudnék futni, könnyebb olyasmiben, ami nem kelt légellenállást, hanem rásimul a bőrre

2013. febr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Télen utálok kint futni, nagyon hideg van. Melegító, leggings, harisnya, trikó, pulcsi, dzseki, sapka, sál, kesztyű: és mégis fázom. Átfúj rajtam a szél!


Most napközben már egész jó, de reggel és este nem megyek!


A futócipő a legfontosabb, aztán pedig a láb! Legalábbis nekem!


A.

2013. márc. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!