Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek késő 23 évesen...

Szerintetek késő 23 évesen elkezdeni boxolni? Boxot szeretném, de minden küzdő sporttal ki lenék békülve úgy érzem mindegyikbe beleszeretnék

Figyelt kérdés
180 centi, 80 kg vagyok , :)
2013. febr. 26. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a koroddal, csináld azt amit szeretnél, amihez kedved van. Komolyabb versenyekre már biztos nem mehetsz, hacsak nem kivételes tehetség vagy, de gondolom nem is ez a cél, hanem maga a sport élvezete. Simán kezd el ha kedved van hozzá.
2013. febr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz SIMÁN! ne öregítsd magadat 23 éves kor még fiatal ott még megint bármi lehetsz , sztem simán mehetsz versenyekre is attól függ milyen lelkes vagy és hogy haladsz a sporttal én is merek olyant aki 34 évesen állt neki küzdősportot űzni
2013. febr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 aikiboxer ***** válasza:
100%
Én 35 évesen kezdtem és fanatikus vagyok... :) Olyan helyre menj, ahol ugyanúgy foglalkoznak veled, mint egy versenyzővel, nem csak a pénzt szedik be és csinálj, amit akarsz. Ha ilyen edzőt találsz, ugyanúgy meg fogsz tanulni bokszolni, mintha 12 évesen kezdted volna el.
2013. febr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sosem késő sportolni vagy tanulni. Én 40 évesen kezdem el edzőterembe járni, súlyokat emelni. Nő létemre nagyon élvezem, és lelkes vagyok.. Sosem bántam meg hogy nem hallgattam azokra akik azt mondták már öreg vagyok ehhez.. Szóval ha boxolni akarsz akkor hajrá!!!
2013. febr. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Dehogy késő, vágj bele!
2013. febr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan helyre mész ahol nem mozgó boxzsákot látnak benned akkor pár év alatt testileg és részben "agyban" fel lehet jönni egy normális szintre.

Viszont vannak olyan bevésődések amihez a fiatal kor előnyösebb. A fiatal korban történő folyamatos árnyékolás, párnázás, teszi lehetővé, hogy felnőttként egy éles szituációban ne parasztlengőket üss. Még amatőr versenyeken is lehet látni, hogy idősebb versenyzők elfelejtik egy pillanat alatt, hogy milyen egy szép, szabályos ütés, vagy kombináció és ütik a parasztlengőket, meg csapkodnak, kapaszkodnak össze-vissza.

2013. febr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!