Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lány vagyok és imádom a...

Lány vagyok és imádom a pankrációt?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és imádom a pankrációt mindíg nézem a Tv-be követem Twitteren, Lájkoltam Facebookon stb. Na hogyha járok itt Magyarországon pankrációra és ha van olyan papírom ami bizonyítja hogy tényleg jártam, én ki fogok menni Amerikába és a papírral több esélyem van hogy bekerüljek a WWE-be?
2013. febr. 26. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:

nem kell róla semmi papír.

bemutatkozó videó kell.

a hcw meg egy suli.

amerikában meg van 1000 suli.

plusz a wwe díváknak fitnesz modell teste van,nem utolsó szempont.

járj a hcw-be,indulj fitnesz modell versenyeken,meg minden ami azzal jár a súlyzós edzések,étrend betartása,aztán 1-2 év alatt felnősz annyira közben,hogy reálisan lásd a továbbiakat.

2013. febr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Járok minden nap kondizni...és eddzek mindenhova(bicepsz,tricepsz,váll,hát,has,fenék,comb és vádli) az étrendem is rendben van
2013. febr. 27. 00:01
 3/5 anonim ***** válasza:
A kondi az egy dolog, de csak mert jól tudsz súlyokat emelni, nem lesz belőled egy Lita 2, teszem azt. Fontos az is, hogy hogy nézel ki, milyen az arcod, mert a pankráció egy showműsor. Aki eladhatóbb, az lesz WWE díva is. Mondjuk szép álom, de nem sok esélyt látok rá, hogy tőlünk kikerüljön valaki oda, de hát reméljük, te majd megcáfolod ezt, és lesz egy vagány magyar díva is, aki elveri ezeket az újgenerációs lyányokat :D
2013. febr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Majd meglátjuk :) én azért megpróbálom tudod : Never give up :D
2013. febr. 27. 17:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is csaj vavyok és imádom én is a pankrációt és nagy álmom hogy én is bekerüljek a céghez. :D
2013. jún. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!