Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez genetika, vagy bárki képes...

Ez genetika, vagy bárki képes elérni, megfelelő körűlmények között?

Figyelt kérdés

Nos, erről lenne szó:

http://www.youtube.com/watch?v=Xh9o95etgYo


Ez a lány genetikailag ilyen hajlékony? Kiskorom óta RSG-zek, táncolok. De még sem vagyok ennyire hajlékony:S

Soha nem sikerűlt elérnem ezt a szintet, pedig nagyon sokat erősítettünk, és nyújtottunk. Mégis sokkal merevebb vagyok.

Én vagyok a béna, vagy erre tényleg születni kell????


2013. febr. 17. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon durván nyomja, szerintem genetikailag ilyen hajlékony. Adottság, de nem kizárt hogy neked is sikerülni fog elérni. Sok sikert!!!
2013. febr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, valakinek genetikusan több az elasztikus kollagén a kötőszöveti rostjaiban, ezért hajlékonyabb. A nőknek általában véve is több, mint a férfiaknak.
2013. febr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem ennyire nem is kell lazának lenni.

ilyen szintű lazasághoz az izomzatnak is lazának kell lennie,ami nem éppen a legelőnyösebb és haszontalan képesség is.

a másik meg,hogy iszonyat terhelést kapnak a porckorongok ilyen túlfeszítés,préselés közben.

gyerekkorban ez elérhető a laza izomzat és a fejlődő váz szerkezet miatt.

2013. febr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pesszimista, de ha 10 év alatt nem sikerűlt, akkor már nem is fog:)
2013. febr. 17. 21:53
 5/8 anonim ***** válasza:

nyilván genetika, de az csak a lehetőséget adja a kiscsajnak, hogy meddig juthat el. nem a genetikája miatt ilyen, hanem a befektetett munka miatt.


ez az az eset, amikor a tehetség(genetika) és a munka találkozik.

2013. febr. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 aikiboxer ***** válasza:
Gerinctornára együtt jártam egy kislánnyal, akinek az RSG-tanára "nyújtás" közben eltörte a gerincét. Úgyhogy csak óvatosan.
2013. febr. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kabai Péter válasza:
Adottság + meló.
2013. febr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hát erre egyrészt születni kell,de ha annak amit nyújtasz mostantól a sokszorosát csinálod,jobban erőlteted magad,és nem szabad erősítő gyakorlatokat csinálti ha hajlékony akarsz lenni.ez egyegül bruce lee-nak sikerült
2013. márc. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!