Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ehetek este tejtermékeken meg...

Ehetek este tejtermékeken meg zöldség gyümölcsön kívül mást?

Figyelt kérdés
Le vagyok szálkásítva, és amióta elkezdtem nem eszem este 18-19 után. Még kenyérféléket se eszem, mert száraz izomban szeretnék növekedni. Vagy ehetek este?
2013. febr. 14. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Akármit, az hogy száraz izomban nősz az a kalóriaplusz mértékétől függ, megeheted az összes napi kajád is egyszerre este akkor sem zsirosodnál jobban
2013. febr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak itt bajok.:)

Sovány izomtömegben nem fogsz nőni kox nélkül és ha nem vagy extra ektomorf.

A 6 után nem evés is óriási baromság.

Ehetsz sovány túrót, de akár húst is zöldséggel.

Tömegnövelő étrend nélkül nem fogsz izmosodni, azaz, ha nem leszel kalória pluszban, megfelelő kajákkal.

2013. febr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Túrót eszem minden este meg kefírt is meg plusz a fehérje turmix glutamin meg gyümölcs is, de nehéz kaját nem igen akarok enni este, mert anno úgy híztam meg(szándékosan) hogy este is sokat ettem. Most 6 kocka formás izom kieresedés mind megvan és ettől tartok h megint visszahíztnék. Mert megszenvedtem azért a szálkásítást.
2013. febr. 14. 20:27
 4/4 anonim ***** válasza:
oks, de ez sajnos ilyen dolog: izmosodni nem lehet szálkásan.:)
2013. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!