Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb budapesti...

Melyik a legjobb budapesti box egyesület?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat és véleményeket is szeretnék. Ár nem számít!

2013. febr. 12. 14:09
 1/3 aikiboxer ***** válasza:
Írtam neked egy privit, de nincs olyan, hogy "legjobb", főleg nem a bokszban. Vannak jó klubok és jó edzők, ezen belül pedig kinek mi fekszik.
2013. febr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hm... pesten vannak olyan tré boksz klubok hogy életed végéig lejárhatnál akkor se ragadna rád semmi,én régebben vidéken laktam ott kezdtem el bokszolni ,hétfőn szerdán és pénteken volt edzés a hobbistáknak ,a versenyzőknek meg egész héten kivéve szombat vasárnap .(mondjuk akkor meg versenyen voltak)ebbe a vidéki boksz klubba versenyőzekkel kellet tartani a hobbistáknak is a tempót szigorúan felügyelt az edző viszonylag jól fejlődtem és erősebb is lettem a pólómból facsarni lehetett az izzadságot,minden edzés után,aztán elköltöztünk pestre a bokszot folytatni akartam,elmentem egy pesti boksz klubba , csak hobbisták voltak és semmit nem tudtak nem volt ott semmilyen edzés egy izzadság csepp se volt rajtam azt se tudtam sírjak vagy nevessek sajnáltam is őket hogy szegények azt hiszik ez az edzés .elmentem egy másik helyre ott már jó edzés volt ,át is raktak egyből a haladókhoz,minket tanítottak de a kezdőket nem ,full bénák voltak és nem foglalkoztak velük ,engem vidéken úgy megtanítottak bokszolni hogy ítt azt mondta az bedző hogy nekem mit mutasson én már tudok mindent ,biztoss vannak jó helyek pesten is csak meg kell találni
2013. febr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pesten az a baj hogy külön edzik a hobbistákat és külön a versenyzőket és ez nagy baj ,sok pénz lehúzós hely van,csak fizesd ki és tökmindegy mit csinálsz meg hogyan .egyébként nem biztos hogy a legdrágább a legjobb,minden estre a nagy lajos király útjára zuglóba ne menj
2013. febr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!