Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 26 éves vagyok, van értelme...

26 éves vagyok, van értelme tesztoszteron fokozót használnom?

Figyelt kérdés
Azt hiszem kicsit későn érő típus vagyok, még középsuliban is én voltam az utolsó, aki elkezdett úgy igazán szőrösödni és mostanában is meggyűlik a bajom azzal, hogy a mellkasom tiszta pattanás, mert ott is csak most kezdek el szőrösödni. Ez mire utalhat? Még mindig jó szinten van a tesztoszteronom, vagy épp ellenkezőleg és nem ártana egy kis plusz? Köszi

2013. febr. 12. 03:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában 30 éves kor alatt nem sok értelme van, mivel most is maxon lehet a tesztotermelésed, de megpróbálhatsz egy tribulusos cuccot.
2013. febr. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt egy endokrinológus tudná megmondani, a pattanást nem csak tesztoszteron okozza, kár lenne ez alapján következtetést levonni. Ha mélyült a hangod, nem lehet olyan nagy baj vele. Van, akin alapból nem sok szőr van, ez genetika.
2013. febr. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dirtboy ***** válasza:
szerintem nem lesz,de ha ki próbálod sokat nem buksz csak pár ezret.
2013. febr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
genetika is lehet benne hogy nem szőrösödsz annyira, nem csak teszto
2013. febr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!