Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szteroid, szerintetek igazat...

Szteroid, szerintetek igazat mondhat?

Figyelt kérdés
Edzem már egy ideje, ezért feltűnik ha valaki koxhoz nyúl. Keresztfiam diétázik, mennek le róla a kilók, de a méreteiből nem veszít, rákérdeztem, persze tagadta, kis nyaggatás után azt mondta primabolant szed, aminek szerinte kicsik a mellékhatásai. Kicsit utánanéztem, és azt láttam gyenge szer, csak nőknek hatásos, ezért azt gyanítom erősebb cuccot használ, mivel elég jól megmaradtak a méretei. Szerintetek lehet hogy tényleg ezt szedi, vagy veszélyesebb cuccot használ? (Lecsesztem, de mivel felnőtt, önálló emberről van szó meg nem tilthatom neki, de ha komolyabb cucc van a háttérben mindent megpróbálok).
2013. febr. 8. 15:40
 1/3 JayC ***** válasza:
szerintem igazat mondhat, primobolan-al valóban meg lehet tartani az izmot diéta alatt.
2013. febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És a mellékhatások tekintetében tényleg gyenge? Az biztos hogy tablettás cucc.
2013. febr. 8. 15:51
 3/3 anonim ***** válasza:
van tabletta az acetátos a legkevesebb mellékhatása van amit ki lehet próbálni a másik meg az oxandrolone tabi az is jó nuku mellékhatással igaz mindkettőnek van is ára! de ez nem baj legalább aki keresi az minőséget vesz .A primonak van szuris változata is ott sincs mellékhatás az egyik legjobb szer amit kapni lehet igaz nem is erős!!
2013. febr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!