Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most kezdek gyakorlatra járni...

Most kezdek gyakorlatra járni a kórházba, és végig kell állni-rohangálni a 12órát. Mit sportoljak, hogy jobban bírjam?

Figyelt kérdés
Diplomás ápoló leszek, és most kezdődik a kórházi gyakorlat. Ami gyakorlatunk eddig volt, ott 4órát kellett végigállni, és már attól kivoltam mindig. Utána 2 napig fájni szokott a lábam. Mit sportoljak, hogy jobban bírjam az állást és a rohangálást? Légyszi olyat mondjatok, ami olcsó és nem túl időigényes. Köszönöm :)
2013. febr. 7. 20:14
 1/4 anonim válasza:
Vegyél 3-4 ezerért egy lépcsőzőt.Az aprodon,jófogáson szoktak hirdetni,én is ott vettem.
2013. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a kettlebell edzés.

olvass utána,szerintem teljesen menne hozzá.

egész rövid edzésből meg a fegyencedzés híd,láb és vádli fejezete menne.

utóbbi kettővel a melóhelyen is át tudod magad mozgatni ha van perc szabad időd éppen.

2013. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 aikiboxer ***** válasza:

Vedd meg a Fegyencedzés című könyvet.

[link]


Ez egy saját testsúllyal, eszközök nélkül, otthon végezhető edzésprogram, amely az egész testedet erősíti, átmozgatja, formásítja.


Van fórum is, ahol segítséget tudsz kérni: [link]


És persze pihenj sokat.

2013. febr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 aikiboxer ***** válasza:
De a kettlebell se rossz ötlet, tényleg. Csak ahhoz edzésre kell járnod.
2013. febr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!