Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy van ez a danabolnál?

Hogy van ez a danabolnál?

Figyelt kérdés
Tudom, sok ember él ilyen cuccal, de azt sose tudtam még meg eddig, hogy mi van akkor ha leáll vele és, hogy a hcg után mi lett? a víz megmarad vagy kb semmi értelme? azt tudom,hogy csak vizesít a cucc, de azt nem, hogy meg is marad-e. azt hozzá tenném, hogy eszem ágában sincs ilyennel élni, csak érdekel! :)

2013. febr. 7. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:

gugli...

minek körmöljön itt bárki ha vannak róla tanulmányok is h ILYET NE SZEDJEN SENKI!

2013. febr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eszem a helyén..gugli csak a mellékhatásokat írja meg ilyeneket...azért kérdeztem rá itt :)
2013. febr. 7. 15:24
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

ha nem ezt a felütött vackot szedné mindenki hanem lenne eredeti (van is csak nem 3-4000 ft az ára) akkor megtudnátok milyen az igazi dianabol!

olyan vagy tőle mint egy gorilla lemész edzeni, utána 2 órával már megint tudnál edzeni, úgy áll a bré h már fáj néha, bedurransz tőle úgy h edzeni sem tudsz sokáig, ha rosszul néznek rád az arcát akarod letépni a másiknak, és minden nap egy hűtőnyi kaját eszel meg és még éhes vagy...

ezt ettől a fos tablettától ami manapság van már nem nagyon tudják meg az emberek nem jó helyen keresgélnek, hála az égnek.

2013. febr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de ebből még nem tudtam meg, hogy a víz megmarad-e :D
2013. febr. 7. 16:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy ideig megmarad de el is fog tűnni majd. Minek tározzon annyi vizet a tested ,nem vagy te ,,teve,,.
2013. febr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!