Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 5 nap sport sok?

Heti 5 nap sport sok?

Figyelt kérdés
Hétfő: konditerem. Kedd: aerobik. Szerda: konditerem. Csütörtök: joga. Péntek: konditerem. A párom szombaton is jár. De elsősorban fogyni szeretnek, aztán itmosodni. Nem szeretnek vastagodni. Nem értek ehhez , ezért kérem a velemenyeteket.. Ja, es megfelelő dietan is vagyok. :-) Előre is köszönöm a válaszokat.

2013. febr. 5. 14:47
 1/9 Osynho ***** válasza:

Nem írtad milyen nagy intenzitással csinálod ezeket, de ha fogyni szeretnél, gondolom nem nagy súlyos, bukásig edzésről van szó. :) Szóval bőven belefér a heti 5, bár ezt neked kell érezned.


Egy két gondolat: VAGY fogyás VAGY izmosodás. A kettő ellentétes folyamat nem megy egyszerre, és főleg a táplálkozás határozza meg. Hogy néz ki az a megfelelő diéta?

2013. febr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha van fölös energiád akkor hajrá!!!
2013. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Egy hónapja csinálom, mar 4 kg lement. Tésztát, krumplit, rizset es kenyeret teljesen elhagytam. Általában délelőtt gyümölcsöt eszek, ebédre halat, csirkemellet vagy valami húst. 6 utan nem eszek. Persze néha szoktam csalni, de eddig sikerült betartani. Napi 1,5-2

Liter víz is meg van. Elég széles a vállam es a csípőm is. Ezért igazából csak fogyni szeretnek.. A kezeim is petyhuttek. Hason tetszik az izom.. De a többi testreszemen nem szeretnem ha hangsúlyos lenne. Elnézést a kisregenyert. Te mit javasolsz edzés, torna téren? :-)

2013. febr. 5. 15:10
 4/9 anonim ***** válasza:
a 6 után nem eszek baromság. tessék enni a sovány túró lefekvés előtt kötelező. amúgy meg kéne 5-6 étkezés egy nap sovány húsokkal és zöldségekkel tele
2013. febr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a gyümölcsben is cukor van ez a gyümölcs csak egy alibi a gyengéknek. a vitamint és a rostokat zöldségből kell bevinni, vagy étrend kiegészítő vitaminokkal. mondjuk ha megeszel egy almát az még nem a világ vége
2013. febr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 poiu ***** válasza:
Szerintem a délelőtti gyümölcsön kívül a kaja jó. (Reggel jobb valami fehérjét és/vagy zsírt enni, pl. tükörtojás). Este 6 után nyugodtan ehetsz, de ha jó így és nem szenvedszt tőle, akkor OK. Fogyni és izmosodni akkor lehet egyszerre, ha túlsúlyos vagy, tehát ez is rendben. Nem tudom hány perc és mennyire intenzív az edzés. Ja nem érzed a túledzést, akkor ez vagy jó, vagy nem elég intenzív ...:-)
2013. febr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Drugs Bunny - sárga kapszula c. könyvet olvasd el, mindenre választ kapsz. Olvasása élvezetes, nem fárasztó.
2013. febr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedd-csütörtök: 60 perc. Hétfő-Szerda-Péntek 60-90 perc. Általában 5 vagy 10 kg használok a gépekhez. Többet sosem. De folyamatosan izomlázam van. Szerintetek ez fog változni, hozzá fog szokni a szervezetem? Vagy mindig szenvedni fogok? Mindig rendesen lenyújtok, edző ill. oktató segítségével. :-)
2013. febr. 19. 21:38
 9/9 poiu ***** válasza:
Az abszolút súly nem érdekes, az számít, hogy a maximálishoz (tehát amivel egyszer meg tudod csinálni erőlködve) képest mekkora a súly.
2013. febr. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!