Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy nyújtási gyakrlatot...

Bodrogi Zoltán kérdése:

Egy nyújtási gyakrlatot hányszor kell ismételni és menyi ideig kell nyujtani?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 22:12
 1/3 anonim válasza:
ez nagyon sok mindenen múlik. pl,hogy mennyire vagy hajlékony most. én azt mondom, hogy amikor már kifejezetten rossz, akkor ne csináld. napi szinten lehet nyújtani, de óvatosan:)
2013. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy nyujtási gyakorlatot menyi ide ig kell kitartani és meg ismét telni egy gyakorlatot vagy csak egy szer kell csinálni?
2013. febr. 4. 13:49
 3/3 anonim válasza:

Nem tom, érdekel-e még a válasz, de azért leírom. Én zenére szoktam nyújtani, 8 ütemen át "rugózva" egyre mélyebbre/messzebbre nyújtok, ameddig bírom. Aztán 2x8 ütemen át megtartom magam így. Aztán egy kicsit pihenek és megismétlem uezt egyszer vagy kétszer.

Egyszer sajnos megsérült a bicepszem, ajánlom, hogy csak lassan, óvatosan csináld. Figyelj az izomra, amit nyújtasz: úgy csináld, hogy érezd, ahogy kicsit nyúlik-feszül, de az nem jó, ha fáj, olyankor vegyél vissza.

2015. máj. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!