Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan érhetem el, hogy...

Hogyan érhetem el, hogy erősebb hasizmom és lapsabb hasam legyen? 17/L

Figyelt kérdés

9 évig folyamatosan sportoltam,viszont már 2 éve nem nagyon csinálok semmit.Most elkezdtem konditerembe járni,amíg nem találok újra v.mi olyan sportot amit szeretek.Már nagyon hiányzott a rendszeres mozgás.

Ezt a 2 év kihagyást meg is érzem magamon,már nem olyan lapos a hasam,mint volt és a fenekem sem a régi.Nem a fogyás a célom (magasság: 168cm súly:50kg),hanem a has/fenékizmom erősítése.Erősebb hasizomtól laposabb lesz a hasam is nem?

De sajnos nagyon gyenge hasizmom van.Már tényleg szégyellem magam, mert 30 felülés után kidőlök:S 50-et sem tudok rendesen megcsinálni.:/ A felülésen kívül milyen gyakorlatok vannak még hasizomra? Milyen sorrendben végezzem őket és mennyit csináljak egyszerre? És fenékformálásra milyen gyakorlatok vannak?


2013. febr. 2. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:

1.Erősebb hasizomtól laposabb lesz a hasam is nem?

nem feltétlen.

laposabb az alacsonyabb testzsírtól lesz.

pókhassal is lehet valakinek bitang erős hasa a zsír alatt.

2.lábemelés.

a fegyencben benne vannak a lépései,nehézségi fokozatai.

és a haskerék.

a sorrend-lábemelés,felülés,haskerék.

3.guggolás.

5 sorozat félpiramisban,vagyis minden sorozatban növeled a súlyt.

ilyen ismétléssel-15,12,10,8,6.

és kalória pluszos étrend,hogy legyen amiből fejlődsz.

ha nem tudsz saját testsúllyal 3x50 teljesen szabályos mély guggolást megcsinálni-popó érinti a vádlit alsó ponton-addig ne végezd súlyzóval.

2013. febr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!