Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fehérjének milyen káros...

A fehérjének milyen káros hatásai lehetnek?

Figyelt kérdés
a fehérje az dopping jah és az igaz hogy pattanásos leszek tőle?
2013. febr. 1. 16:43
 1/9 minecodus válasza:
80%

A fehérje az nem dopping szer.A fehérje egy építőelem.Az összes izom fehérjéből épül fel.Káros hatása nincsen, esetleg ha sokat eszel belőle gyomorrontásod lesz.Az összes húst amit megeszel abban rengeteg a fehérje.Tehát építőelem.

Doppingszer az nem építőanyagokat tartalmaz.Az különleges szereket,melyek az agyat befolyásolják,és az illető nem érzi agát fáradtnak,izmai feldagadnak,és energikusabb lesz.A doppingszerek mérgező,káros anyagokat tartalmaznak,és mivel lehet hogy hulla fáradt vagy,de doppingolsz és nemérzed,a szív nem bírja tovább és megállhat.

2013. febr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 minecodus válasza:
100%
Amit boltban lehet kapni fehérjét,és azt mondja rosszul lett tőle,az nem a fehérjétől lehet ,hanem az hozzáadott egyéb vegyianyagoktól.
2013. febr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
utolsó xd!!!!
2013. febr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és mik az előnyei?
2013. febr. 1. 17:16
 5/9 minecodus válasza:
100%
Amikor edzel,másnap érsze hogy izomlázad van.Ez azért van mert a fehérje szövetekkel tele pumpálódik az izmod,és az edzés során elpusztult fehérjesejtek kicserélődnek.Az az előnye hogy ha szedsz fehérjét akkor állandó lesz az utánpótlás,és emiatt sokkal több fehérje épül be.Nagyobb lesz tőle az izmod,de nem sokkal erősebb.
2013. febr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már háromszor meghaltam tőle, és most is köhögök.
2013. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"én elbutulásról tudok , de van szív és érrendszeri , vesen máj, epe beetgség is patanások jönnek elő és agresszív lesz tőle az ember ha abbahagyod akkor meg nem fog felállni ezt akarod??maradj a pörköltnél és a szalonnánál."


Ülj le, egyes...

2013. febr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 poiu ***** válasza:
100%
Mármint fehérje táplálékkiegészítőre gondolsz? Nem dopping, nem leszel tőle pattanásos. Szerintem kár pénzt kiadni érte, ha egyébként normálisan eszel és még nem vagy 100 kiló izom, mert akkor valóban nehéz a szükséges fehérjét zsír nélkül beszedni. Pattanásos a gluténtől leszel.
2013. febr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 turidominik16 válasza:
káros hatás: ha sokat szedsz belőle nem fogsz kiférni az ajtón. xddd
2020. aug. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!