Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Belekezdenék valami sportba,...

Belekezdenék valami sportba, de mibe?

Figyelt kérdés

Lovagoltam régen, de már nincs rá lehetőségem.

Labdajátékokhoz egész egyszerűen ügyetlen vagyok.

Amint jön a jó idő, megyek ki futni.

Itthon edzek (felülés, fekvőtámasz, stb).

Úszni is járok/tervezem is.

Mit javasoltok, mit csináljak még? Nem tudom lekötni az energiámat, pörgök egész nap (és nem szívok semmit, meg ne értsetek félre).

Felszedtem fél év alatt 4-5 kilogramot, 47-ről 51-52 lettem. Hogy adhatnám le? Anya nem engedi, hogy kevesebbet, illetve mást egyek, mint eddig.

16 L (167 cm)



2013. jan. 28. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Fallabda, tenisz? A labdajátékokban én sem vagyok annyira ügyes (ennek ellenére játszottam huzamosabb ideig, de mindegy :D), de a teniszt és fallabdát kifejezetten élveztem, ment is, csak nekem nem bírja lábam sajnos az ilyesfajta megterhelést.
2013. jan. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 aikiboxer ***** válasza:
Hol laksz? Mire van lehetőséged a környéken?
2013. jan. 29. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nemsoká épül egy új sportközpont a környékünkön, és a fallabdára én is gondoltam, jó ötlet! :D

Egyébként Borsod megye határán lakok (szóval Eger közelebb van, mint Miskolc), és hát errefelé nincs olyan sok lehetőség, inkább a labdásokat nyomják.

2013. jan. 29. 17:19
 4/5 anonim válasza:
Probald ki a kangoo jumps-ot :-) Azt hiszem az testhezallo lenne neked, ha olyan porgos vagy! Ugy tudom, van Egerben. :-)
2013. jan. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ez tök jó, nagyon tetszik, köszi!:D
2013. jan. 30. 16:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!