Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miről szól a harcosok étrendje...

Miről szól a harcosok étrendje illetve a sporttáplálkozás a maximális teljesítményhez?

Figyelt kérdés
érdemes alkalmazni ezeket?
2013. jan. 28. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
A harcosok étrendje arrol szol hogy a kaloriaid kb 90%-àt este 4 óráb keresztül viszed be. Nagyon egészséges igy enni. Olyanoknak is sokkal jobb akik elfoglaltak napközben. Fogyni is könnyű mert érezheted ugy magad hogy teljesen tele vagy pedig csak szállkásitashoz vitték be kalóriàkat, felgyorsitja az emésztést elvileg megemeli a gh szintet. És akik ezt az eletmodot követik elvileg 8-10évvel tovabb élnek. Tömegelni nehéz vele mert nehéz lehet annyi kalóriat bevinni. De ha te betudod akkor csinàld
2013. jan. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 aikiboxer ***** válasza:

A Harcosok étrendje az egy könyvnek a címe.

[link]

Itt a honlapja:

[link]


A lényeg, hogy nap közben gyakorlatilag csak zöldséget, kevesebb gyümölcsöt és némi fehérjét eszel, de kerülöd a szénhidrátokat. Este viszont bekajálsz mint állat.


Én 10 kg-ot fogytam vele augusztus óta úgy, hogy elég intenzíven edzek.

2013. jan. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és az izomzat nem épül le ezeknél az étrendeknél?
2013. jan. 28. 18:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, a 3 óránkénti evés egy baromság
2013. jan. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 aikiboxer ***** válasza:
Az enyém nem épült le, igaz, nem vagyok testépítő. De jól bírom vele a heti 8-10 edzést is, és az izmaim is fejlődtek.
2013. jan. 29. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!