Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzést, kondizást mikor...

Edzést, kondizást mikor érdemes elkezdeni? És hogyan? Ha valaki nem értené akkor "gyúrni"

Figyelt kérdés
Közel 16 éves vagyok.Arra vagyok kiváncsi Az edzést mikor érdemes elkezdenem.Persze mindenféle táplálék kiegészítő porok nélkül vagy extra szerek nélkül.Hogyan induljak neki ezen a téren teljesen tudatlan vagyok valami tanácsot tudtok adni?Változások hogyan mennek végbe mennyi idő alatt stb.

2013. jan. 24. 21:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!A táplálék kiegészítőkkel annyi bajom van hogy nem tudom hogy a szervezetem mit szólna hozzá és véletlenül se akarok túl sokat bevenni,árukat nem tudom,bár láttamm már porokat 10Ft-é porokat, de az biztos hogy nem az volt.Ja és az igényel külön foglalkozást hogy a bal kezem és mellkasom bal oldalt erősebb/izmosabb mint a jobb?Vagy ez az átlag edzés közben kiegyenlítődik(Gondolom ha igen azért mert a gyengébb oldalamat ugyan azzal a súllyal jobban terhelem mint a balt.)?Edző terem árak általában mennyi küröl szoktak alakulni?
2013. jan. 28. 13:52
 12/14 anonim ***** válasza:

A szervezeted nem tudja, hogy te most tápkieg porból viszed be a fehérjét vagy húsból vagy tojásból. A tápkiegben lévő is csak sima fehérje, pl tejsavóprotein, ami a sajtgyártásnál keletkező tejsavóból készül úgy, hogy a tejcukrot kiszűrik belőle. Tehát ami nem kell bele. De ettől még TERMÉSZETES kaja!

A szervezet minden fehérjét aminosavakká bont le és azt haználja fel izomépítésre és más egyébre:

Pl a hajad nő, a körmöd nő, a bőr hámrétege cserélődik, a vörösvértestek képződéséhez is kell aminosav, stb. Tehát nem csak az izmoknak.

Ami kb 10e Ft / 3kg-os protein, az is lehet valódi, vizsgálatokkal igazolt:

[link]


Pesten az átlagárak a termekben kb 8eft/hó, de van egy-két olcsóbb hely.

Kevés ember szimmetrikus, de egykezes súlyzók előnyben részesítésével valamennyire kiegyenlítődnek az oldalak.

2013. jan. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Oké,köszi az infókat.
2013. jan. 28. 19:09
 14/14 A kérdező kommentje:
És a ehhez illő táplálkozást érdemesebb előbb elkezdeni az edzésnél?Így lenne tartalék amit felhasználhat a testem és utána rendesen felhasználná a proteint és a szénhidrátot.Proteinből van elég gondolom 5-6 tojásból.
2013. febr. 8. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!