Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok jó futózenéket mondani?

LePeDő kérdése:

Tudnátok jó futózenéket mondani?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, amikben azért van ének, de jól adják a futás ritmusát és nem lassulnak le hirtelen meg ilyenek... Amibe úgy bele lehet feledkezni futás közben.

2013. jan. 20. 15:10
 1/8 anonim válasza:

Imagine Dragons - Fallen

Eszméletlen jó ritmusa van!

Emellett: Muse - Uprising

One republic - Everybody loves me

The Downtown Fiction - I just wanna run (:D)

Én ilyesmiket hallgatok közben. :)

Remélem segítettem!

2013. jan. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hogy lehet ilyen baromságot kérdezni. Soha nem értem , és nem is fogom megérteni az ilyen jelegű zenéket. Most ha az én stílusom a rock , és valaki ajánl nekem mondjuk diszkó zenét , amitől falnak megyek , akkor nem fogok arra futni , csak azért meg valaki szerint az a jó futózene.
2013. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Mondjuk eleve a "futózene" az, amit nem tudok megérteni... futás közben a futásra kell koncentrálni. Nem minden szarral elterelni a figyelmedet arról, hogy tökéles legyen a mozgás, a talajfogás... Sex közben se lehet sakkozni... illetve lehet, de az olyan is lesz. :-D
2013. jan. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Én is hallgatok futás közbe zenét , szerintem ezzel nincs semmi baj , és rengeteg más ember hallgat zenét futás közben. Most attól , hogy van a füledben egy fülhallgató , attól ugyanúgy tudsz a futásra koncentrálni , és még az idő is jobban telik , mert valljuk be a futás elég monoton sport.
2013. jan. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hallod, ha most te nem hallgatsz zenét futás közben, ne legyél már ekkora bunkó, hogy csak azért írsz ide, hogy a kérdezőt basztasd!!!! Kérj másik kérdést, vagy mittudom én...
2013. febr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te kepes voltal csak azert ide irni, hogy egy valaszolot basztass??? Es meg a kerdesre se valaszolsz? Nem szanalmas ez?
2013. febr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Fhúú én vitatkozok veled. Nyilván nem azért vagyok itt, hogy basztassak bárkit is, csak felbosszantott, hogy mi bunkó emberek vannak. De neked sem vesszük több hasznodat...
2013. febr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
tudok írni, ha aktuális. de ezek inkább elektronikus zenék ;)
2013. szept. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!