Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mik a vélemények egy ilyen...

Mik a vélemények egy ilyen tesi óráról?

Figyelt kérdés

Az osztály fele labdajátékozik(röpi) a másik fele addig gerendázik, de (most jön a csavar) ezt egy termen belül kb. 5 méter távolsággal.

Ezt valahogy úgy kéne elképzelni hogy van a terem, középen háló két oldalán az 1-1 csapat és az egyik csapat mögött a gerenda,a fent említett kb 5 méter távolságban.

Emiatt kispályán játszanak, és hát a szerváknál ez nem éppen szerencsés felállás a gyakorlatozók szempontjából.

Csak nekem nem tetszik ez? Vélemények?



2013. jan. 19. 00:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is mindig fel volt osztva a terem, egyik felében kispályán röpi, másik felén szintén mini-pályán floorball. Így mindenki játszott, amit akart, soha senki nem panaszkodott emiatt.
2013. jan. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen a florball meg a röpi megfér egymás mellett, de nem tudom mit szòlnál ha egy kb 1m magas gerendán féllábon állva vki fejbe szerválna röplabdával.

Még a földön állva sem túl kellemes, nem tudom tapasztaltad-e már.

2013. jan. 19. 13:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk , amikor félév kezdődött szintén két részre oszlott a terem és az osztály tesi órán. Ameddig a fiúk kosaraztak mellettünk pár méterrel, addig lányok erősítésként hanyatt fekve a föld felett tartottuk a lábunkat és lábemelést csináltunk , és sajnos attól kellett félni, hogy miközben vörös arccal próbálod a föld felett tartani a lábadat, eltalál egy kosárlabda, hát nem lett volna kellemes :/ az osztály játszó részének kell figyelnie arra aki tornázik, és ezt közölni is kell velük, hogy inkább szüneteljenek, de ne zavarjanak benneteket ha végképp nem fértek el
2013. jan. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát igen, de szerintem a tanároknak is lehetne annyi sütnivalòjuk finoman fogalmazva, hogy ez egy "csöppet" veszélyes.

Hasonlò volt nálunk is, párszor majdnem fejbe vágtak pár emberkét kosárlabdával.

De arra nem gondolnának hogy egész pálya vagy röpi helyett, egy félpályás kosárlabdát kéne játszani; akkor legalább nem kéne minden másodpercben résen lenni és "szenvedni" egyszerre. XD

Mi próbáltuk hogy kosarazni kezdtünk de ment a szokáson rakjátok le és mennyetek vissza röpizni! ... -.-"


Köszi az eddigieket de még jöhetnek vélemények, korral ha lehet! :D

2013. jan. 21. 11:05
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem is rohadtul veszélyes, én gyerekkoromban tuti voltam olyan hülye, hogy ilyen helyzetben direkt dobtam fejbe az embert had essen egy nagyot, én meg röhöghessek, szerintem a mai fiatalok közt sokkal több a bunkó, szóval szerintem ezt nem kéne a tanárnak erőltetnie, a végén még valakinek baja esik egy hülye miatt...
2013. jan. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nálunk is így van, egyszer a fiúk dolgoznak, máskor mi. Ha nem dolgozunk játszunk a ketté osztott teremben, röpi, tollas. Nálunk ez senkit nem zavar. A fiúk általában fociznak.
2013. ápr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó Nem mindegy hogy egy 1 méter magas vékony vacak tetején egyensúlyozgatsz, vagy tollasozol miközben hozzádvágnak egy röplabdát.

Az első esetnél kórházra van esélyed. :/

2013. ápr. 10. 01:18
 8/11 A kérdező kommentje:

5-ös Teljesen igazad van.

Bocsi hogy csak most írtam.

2013. ápr. 10. 01:22
 9/11 anonim válasza:
Utolsó vagyok, hozzátettem, hogy van, hogy mi dolgozunk van, hogy Ők. Tehát nálunk is volt, olyan, hogy míg mi gerendáztunk vagy kötelet másztunk a fiúk fociztak és repültek felénk a labdák. Nálunk senkink sincsen ezzel semmi baja.
2013. máj. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát nekem meg eléggé nagy bajom van az ilyenekkel.

Most éppen egy 8 centis varrattal a bokámon, ülök, egy jó kis boka műtèt és másfél hónap gipsz után.

Ès a rá sem bírok állni, nem mozog rendesem sem, sőt van rá esély hogy soha többé nem tudok majd rendesen sportolni sem.

Hát tényleg veszélytelenek a tesiórák.

Ja várjunk csak.. még sem.

2013. máj. 7. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!