Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A nyereg mindig kitör, hogyha...

A nyereg mindig kitör, hogyha lovagolok. Miért van ez? Többi lent

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem lovagolni, de abba kellett hagynom mert a nyereg kitört mindig. Nemtudom miért. Igazából azt sem tudom h kitört-e, de hát csak....az a lényeg, h lovaglás után nagyon fás pisilni. Tudom, h ez ciki, és h hülyén hangzik, de szemtől szemben megkérdezni valakit, az még cikibb. Tehát lovaglás után egész nap nagyon fáj pisilni. De nem lesz látszólag sebes ott lent. Nemtudom mitől, de akárhogyan ülök lóra mindig ez van, és tudom h hülyeségnek hangzik, de rettentően fáj ám, és egész nap nem tudok nem elmenni wc-re. Miért van ez? Légyszi csak normális kommenteket
2013. jan. 11. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Rendes lovaglónadrágban, de legalábbis nem farmerben lovagolsz? Lehet a nyereg rossz, régi, rossz a szerkezete, kemény. Ha el van szokva az ember tőle, lehet érzékenyebb, de mindig nem kéne. Szerintem a nyereggel vagy a nem megfelelő ruhával lehet gond.
2013. jan. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 poiu ***** válasza:
Megint divat a női nyereg...
2013. jan. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
egy darabig volt rendes lovaglónadrágom, de azzal is ugyanígy volt. Azután kinőttem, sima szabadidőnadrágban lovagoltam, de akkor is ugyanígy. Igazából csak akkor nem volt semmi bajom, amikor elkezdtem lovagolni járni. Abban az első pár hónapban. Nemtudom h pont rossz nyergeket foghattam-e ki, de eddig már próbáltam biztos 4 különböző nyerget, és mindig rossz volt. Lehet h ennyire balszerencsés lehetek...
2013. jan. 11. 18:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, elég kicsi az esélye, hogy mind a 4 nyereg rossz. Nem tudom, mi lehet a baj. Nekem akkor szokott rosszabb lenni, mikor hosszú idő után először ülök lóra, de utána már nem. Lehet érzékeny rá a bőröd, vagy nem tudom :/
2013. jan. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!