Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valamilyen izomnövelő márkákat...

Valamilyen izomnövelő márkákat, szereket tudtok mondani? Többi lent.

Figyelt kérdés
Valami izomnövelő kellene nekem ..am nem tudom hogy van e ilyen.. ugyanis 7 hónapja edzem rendszeresen látszik rajtam de nem annyira ahogy szeretném.16 éves vagyok 185cm magas és 80 kg szoval légyszives irlyatok nekem ....de minden jo tanács érdekel a válaszokat Köszönöm .
2013. jan. 9. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:

halottátok írjátok ha van ilyen én is kíváncsi vagyok

ahhoz hogy segítsék meg kéne tudnom hogy hány gramm fehérje/tskg,és hány gramm ch/tskg-eszel?

2013. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Takumi ***** válasza:
Nyelvtanból 1-es. Kajád rendben van? Fehérje+vitamin ha minden oké kreatin is mehet.
2013. jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Háthogy mennyit eszek azt meg nem mondom de azt mondták hogy sok zoldséget ,rizst,fehérhust egyek nemtom hogy jol mondták e de azt eszem kb másfél hónapja.am multkor rosszul lettem
2013. jan. 9. 20:56
 4/10 A kérdező kommentje:
És még esetleg valami márka ? vagy mind 1 hogy milyen kreatint szedek ?és vitamin tablettákat is szedjek vagy csak az étrendbe csempésszek valamit?
2013. jan. 9. 20:59
 5/10 anonim ***** válasza:
fehérje fehérje fehérje ez kell az izomnövekedéshez,szarból nem lehet várat építeni,vegyél egy olcsó tejsavóproteint,cukros tömegnövelőket soha,csak tejsavót,és vitamint,ez kötelező edzés mellé,enélkül ne várj semmit,mennyi pénzed van rá
2013. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kb olyan 10000 ft de jo lenne nyárra kigyurni magam .
2013. jan. 9. 21:16
 7/10 anonim ***** válasza:

hát én meg örülnék ha mr.olympia lehetnék én 5éve edzek és azt biztosan állíthatom hogy kigyúrni magad a legnehezbb dolog a világon ami kemény vért izzasztó edzéseket követel,kemény étkezéseket és megfelelő regenerációt és akkor ezek még csak felületes dolgok de majd rájössz később


csapj hozzá egy 5 rongyot és vegyél egy myprotein az sokáig elég neked és minőségi tejsavó

2013. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben és hálásan köszönöm a válaszaid.
2013. jan. 9. 21:30
 9/10 anonim ***** válasza:

7 hónapja edzem rendszeresen látszik rajtam de .....


1./ genetika

2./ szilárd étkezés

3./ intenzív edzés

4./ megfelelő, szénhidrát mentes whey alapú protein

5./ teljes spektrumú multivita

6./ creatin monohydrat por verzióban

7./ szénhidrátforrás


Ha van még mani:

1./ EAA vagy BCAA

2./ glutamin

3./ omegazsírsavak

2013. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
genetikát hol lehet venni és mennyiér?: D
2013. jan. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!