Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan csinálhatok magamnak...

Hogyan csinálhatok magamnak kerek feneket?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, hogy jó genetika, de viszont hízásra képtelen, nádszálvékony lány vagyok..... Hogy lehetne egy egész kerek, jó masszív hátsóm? :D
2013. jan. 8. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. jan. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 poiu ***** válasza:
Ne csinálj!
2013. jan. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azért ő már nekem félelmetes, de ha csak a gyakikra gondolsz értem a célzást! :D
2013. jan. 8. 22:38
 4/8 A kérdező kommentje:
miért ne csináljak? :D
2013. jan. 8. 22:38
 5/8 anonim ***** válasza:

amúgy itt a csaj a vidiről-

[link]

uh ilyen nincs,hogy hízásra,izmosodásra képtelen.

2013. jan. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, egy kicsit a combja már durva nekem is, de ne félj, ennyire a tiéd sose lesz izmos, ehhez már kell 1-2 "extra". :) Egyébként guggolás, kitörés a legjobb fenékformáló gyakorlat, de persze kell mellé jó étrend is. Olyan nincs, hogy valaki hízásra képtelen. :) Az én barátnőm is ezt hitte magáról, hogy milyen sokat eszik és mégsem hízik, aztán egy hétig jegyzeteltettem vele, hogy mit és mikor kajál, majd megnéztük ezekben mi és mennyi van (fehérje, szénhidrát, zsír) és igazából rohadt kevés. :) Mindenki tud gyarapodni, csak jó étrend kell hozzá. 2-2,5g x testtömeg kg fehérje és 3-4g testtömeg kg szénhidrátot kellene fogyasztanod naponta, kiegészítve vitaminnal, omega 3-al.
2013. jan. 9. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 poiu ***** válasza:

Azért ne csinálj, mert a saját alkatodból kell kiindulni, az az alapanyagod, nem pedig egy kép az interneten. Ha erősödni akarsz, remek, csinálj erőedzést. Ismerek nem egy valaha nádszálvékonyt, aki téves elképzelések miatt egyszerűen elhízott (tömegnövelő diéta, egyoldalú edzés stb.). Nem popóra és mellre ment, hanem pocakra, brrrrrrrr.

Ha választhatnék, inkább lennék nádszálvékony lány fokhagyma popóval, mint hízásra hajlamos, zsírtöbblettel küszködő ősanya (61/F).

A lényeg az, hogy rendben vagy, egészséges vagy, ha erősödni akarsz, akkor erőedzés, ha ki akarod használni az alkatodat, akkor futás, ha mindkettőt élvezed, akkor mind a kettő.

2013. jan. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 poiu ***** válasza:
Ja, ami lemaradt: a popó egy pici, szinte elhanyagolható része egy globális rendszernek, mondhatni az univerzumnak. A rendszerre koncentrálj :-)
2013. jan. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!