Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A túlzott vízben oldás hatásta...

A túlzott vízben oldás hatástalanná teszi a kreatint?

Figyelt kérdés
Igaz ez?

2013. jan. 8. 11:27
 1/6 Dogmatix91 ***** válasza:
mit jelent túlzott vízben oldás? 5g-ot elvileg 4deci vízben kell feloldani. Nekem sosem oldódik fel, én 1 teáskanállal a számba dobok aztán iszok rá kb 3 deci vizet. Nem hiszem, hogy akár 1 liter vízben is jobban fel tudna oldódni. Állítólag meleg vízben könnyebben oldódik, de meleg vizet ki iszik? :D
2013. jan. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem 2dl melegvizbe elkeverve teljesen feloldódik nem is látszik benne majd 3dl hidegvíz rá és ugy iszom.
2013. jan. 8. 11:54
 3/6 Dogmatix91 ***** válasza:
Ez így teljesen jó. Én ha fél litert egyszerre megiszok, akkor nagyon szar lesz tőle a hasam.
2013. jan. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem is. DE fél liter vízzel ajánlott.
2013. jan. 8. 12:19
 5/6 anonim ***** válasza:
1grammhoz kell kb 1dl víz, de több is mehet, ettől nem lesz hatástalan. Attól viszont igen, ha egész nap vízben ázik. Van aki reggel feloldja a napi mennyiséget és abból kortyolgat, de ez nem jó módszer.
2013. jan. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1g creatin = 1 dl víz
2013. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!