Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egy 195X95x90 méretű kanapé,...

Egy 195X95x90 méretű kanapé, hogy fog bejutni a 85cm széles bejárati ajtómon? Az asszony erősködik, hogy vegyük meg, de én nem értem hogy hozzuk be. Ha szétszedem is marad az alap méret. Van meg oldás?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:

ha a 95x90 nem teljes négyzet, hanem egy része hiányzik (pl. a háttámla magasabb, mint a karfa), akkor elforgatva beférhet.

ha vannak lábai, akkor a lábakat bebillentve beférhet, kérdés, hogy van-e elég hely billenteni, nem csak kint, hanem bent is.


egyébként necces. (esetleg ha van kétszárnyú ablak a szobán, ahova szánjátok, és nem az emeleten laktok.)


szerintem inkább nézzetek valami lapraszereltet, az biztos be lehet vinni.

2012. nov. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szét kell kapni és az ajtódon úgy kell átvinni hogy beforgatod,majd átlóba döntitek az ágyat és úgy elméletileg be kell hogy férjen.

állj neki egy mérőszalaggal vagy esetleg egy kétméteres deszkával és próbáld meg lepróbálni a dolgot.

Várj van még egy megoldás :)

Ki kell bontani a falat és a számlát odaadni az asszonynak :)

2012. nov. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha az asszony nagyon akarja,akkor úgy is be fogod vinni!
2013. febr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!