Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ötletek, tippek új kanapéhoz?

Ötletek, tippek új kanapéhoz?

Figyelt kérdés
Eldöntöttem, hogy karácsonyra azzal lepem meg magam, hogy újjá varázsolom a nappalimat. Elsősorban kiegészítőkön gondolkodom, de biztos hogy kell egy új kanapé is, mert más lesz a színvilág. Nézegettem múltkor kanapékat az IKEA-ban. Hát mit ne mondjak elég borsos az áruk…Ennyit azért nem szeretnék költeni rá...Van tippetek esetleg hol tudnék még szétnézni, elérhető áron? :)

2012. nov. 13. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Vénusz fotelágy. Két része külön-külön húzható ki, kényelmes ággyá alakítható egy vagy két személynek. A Nagyvárad térnél, az Üllői útnak az Orczy-kerttel határos oldalán van egy bútorbolt, ahol meg lehet rendelni, a kívánt színben és választható minőségű szövettel.
2012. nov. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kinek mi az elérhető ár? Ezt azért jobban is behatárolhattad volna.


[link]

2012. nov. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Először is azt gondold át, hogy sarok kanapét szeretnél-e vagy szimplát. Kihúzható legyen, vagy ne, ha igen, állandó fekhely-e vagy csak alkalmi. Anyaga plüss, szövet, bőr, vagy textilbőr, stb. legyen. Ezek mind meghatározzák az árat. Szóba kerülhet-e használt, vagy ragaszkodsz az újhoz. Tavasszal mi is lecseréltük a régit, én is keresztül mentem ezen, ezer honlapot, katalógust és üzletet végig jártunk. Aztán rátaláltam egy helyen álmaim kanapéjára: nagy szerencsénk volt, egy használt bútorkereskedésben vettük, de teljesen újonnan. Kiállított darab volt, egyetlen apró szépséghibával, ami a díszpárnáktól nem is látszik. 80 E Ft volt, fehér kihúzható sarokülő nagy párnákkal, balos kivitelben. Pont, amilyent szerettünk volna! Még csak ki sem volt nyitva soha. Érdemes várni az "igazira", ne kapkodd el. Viszont az IKEA és a KIKA valóban nagyon drága.
2012. nov. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!