Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nonfiguratív vagy inda mintát...

Nonfiguratív vagy inda mintát szeretnék a falamra festeni. ötletek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A szobám elég nagy... 4 szer 4 és fél méteres beltéri magassága pedig 2méter 80cenit.. kis képekkel nem akarom teleaggatni.. nagy képeket pedig azért nem szeretnék mert volt már és olyan sablonosnak hatott nekem.. arra gondoltam hogy a szoba sarkainál inda vagy nonfiguratív mintákat festenék fel.. elképzelésem alapján úgy hogy elindul a minta a saroknál úgy 1 méteres magasságból és felkúszik a plafonig.. ott pedig mind két fal tetejénél kb másfél méterig benyúlna még a minta.. a falam világos kék színű.. paszteles. ezért úgy gondoltam hogy fekete és sötétkék festéket használnék a mintákhoz.. ha tudnátok nekem szép mintákat küldeni linkbe azt nagyon megköszönném.. és is nézelődtem már nagyon sokat de nem igazán találtam még olyat ami annyira megfogott volna hogy fel is fessem... remélem minden információt leírtam.. persze ha valakinek van valami más kreatív ötlete akkor azt szívesen fogadom... :)
2011. dec. 12. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a festés helyett inkább a faltetoválást ajánlom. Nem túl drága és nemigazán lehet elrontani. Ha érdekel googleben találsz sok képet a faltetoválásról.Talán ötletet is adhat a mintáról, ha festeni szeretnél.Írd be a képkeresőbe hogy wall tatto.
2011. dec. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Falmatrica? Több száz mintából választhatsz, kombinálhatod is.
2011. dec. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!