Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol vehetek üres bakelitlemezt...

Hol vehetek üres bakelitlemezt a falamra?

Figyelt kérdés
Szeretnék néhány bakelitlemezt a falamra rakni, de nem szeretnék olyat, amire írtak. Az a kérdésem, hogy ha lehet venni üres (nyers) bakelit lemezt, akkor hol? Vagy létezik egyáltalán ilyen? Neten kerestem eddig csak, de nem találtam még.
2011. aug. 6. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem ebből nem árulnak üreset, mint a cd-ből vagy dvd-ből, mert nem tudnál mivel 'írni' rá.


inkább menj el egy antikváriumba, ott biztos találsz olcsón, a címkét max leáztatod, ha nem tetszik.

2011. aug. 6. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lomtalanításkor guberálj magadnak annyit, amennyi kell! Ha nem tetszik a címkéje, leragasztod egy fehér, vagy akármilyen színű lappal.
2011. aug. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, azon gondolkoztam én is, hogy vajon árulnak-e üreset mint CD, vagy DVD-t, de igazatok van :) akkor elmegyek majd valami régiségkereskedésbe és veszek :) köszi
2011. aug. 6. 14:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem járd körbe az idősebb generációs ismerőseidet, nagyon sokaknál csak porosodnak a lemezek, esetleg van, ami meg van karcolódva, és emiatt már használhatatlan. Üreset nem árulnak, nem mintha, nem másolták volna akkor is az ilyesmit, de azért nem ilyen egyszerűen. XD
2011. aug. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet, hogy már késő. De én találtam egy webáruházt ami áru üres bakelit lemezt. Én is a szobámba szeretném rakni. Ezért keresgedtem és ezt találtam. Link.: [link]
2021. márc. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!