Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet megtanu...

Mennyi idő alatt lehet megtanulni, elsajátítani úgy a zumbát hogy oktató legyen belőled?

Figyelt kérdés
és érdemes ezt 23 évesen elkezdeni?

2013. jan. 8. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdemes-e -> lesz pár év múlva még ember aki zumbázni akar? Ha rajtam áll akkor nem, de mivel nem rajtam áll így nem tudom.


De miért zumba? Ez egy rossz divat, bármikor kifújhatja magát. A mozgásstílusa nagyon sok nőnél okozott már térd-boka ízület problémákat, tiszta hülyeség..


Szerintem nem éri meg, mert általában átverő divatsport. Fogyás miatt mennek a tyúkok (többnyire) holott ilyet senki sem ígérhet nekik semmilyen mozgás kapcsán. Én tisztességesebbnek tartanám más edzés kitanulását, például a Callanetics, Pilates, Jóga igen hasznosak.

Vagy amit Budapesten a Wudang Shan egyesületnél oktatnak medence, gerinc tornákat, én ilyen tudást tartanék hasznosnak.


Na most azt is tudni kell, hogy ha 10 millió hülyével élsz egy országban, akkor lehet jobban megéri megkockáztatni a divatos hülyeségek oktatását, mert kevés olyan ember van akiket a komoly dolgok érdekelnek. Na most ezt el kell tudni dönteni: minőségileg képzed magad, de így akár még éhezhetsz is.

Vagy a tömegeket követed, de ha egyszer a divat kifújja magát itt is lehet még éhezni, bár úgy látom egyelőre ettől nem kell félniük a zumbásoknak (speedfittneseseknek, flabélososoknak) viszont szembe kell nézniük azzal, hogy nagy kamu amit csinálnak, és ki tudja ennek egyszer még talán ára lesz.


Nem gondolom hogy könnyű döntés. :/

2013. jan. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy tanfolyamot kell elvégezni. Egy hétvége az egész, és nem kell hozzá előképzettség, vizsga sincsen. Egyik ismerősöm zumbaoktató, ő mesélte.
2013. jan. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!