Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kung Fu oktató videó / pdf fájl?

Kung Fu oktató videó / pdf fájl?

Figyelt kérdés
Nehogy azt higgyétek hogy lusta vagyok, járok karatézni február óta, és gondoltam hobbyból vagy inkább szorgalomból bele tekintenék a kung fu világába, nem akarok még egyenlőre edzésekre járni csak úgy itthon tanulgatni néhány mozdulatot, és a fő kérdésem az volna, hogy ha van ikyen akkor linkelnétek nekem ilyen fajta oktató videót vagy pdf fájlt vagy valamit? ha nem videó akkor lehetőleg magyar legyen, videóban azért látszanak a mozdulatok az lehet más nyelven is de jó lenne ha magyar lenne. linkeljetek. előre is köszönöm 16/F

2012. okt. 23. 14:04
 1/3 NagyonGonosz ***** válasza:
Még edzésen sem könnyű elsajátítani a technikákat, könyvből esélytelen.
2012. okt. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ez inkább csak érdekesség jellegű szerintem, illettve valószínűleg azoknak készült, akik már űzik egy ideje egy mester keze alatt, és rendszerezni szeretnék a bázistechnikákat. Mindenesetre, ebből bizonyosan nem fogsz sok gyakorlati dolgot megtanulni.

2012. okt. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. okt. 26. 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!