Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sport orvosról mit lehet tudni?

Sport orvosról mit lehet tudni?

Figyelt kérdés

Kell-e beutaló? Kell-e fizetni érte és ha igen mennyi kb.?

Milyen vizsgálatokból áll? Valóban kell vizelet mintát adni előtte? Be kell jelentkezni előtte vagy csak oda megyek a rendelőhöz és sorba kell állni? Milyen vizsgálatokból áll és mennyi időt vesz igénybe.


Tudom, hogy elég nagy a szórás, van akinél csak oda kell menni nem csinál szinte semmit és megadja, de én a általánosságban kérdezném. Játékvezetői tanfolyamhoz kellene.


2013. jan. 2. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kell beutaló. Kell fizetni, azt hiszem 2500 volt nekem. Vizelet, EKG, vérnyomásmérés, és egy általános állapot felmérésből áll. Kis beszélgetés panaszokról, betegségeidről, sérüléseidről és egy kérdőív kitöltése. Nem mindenhol kell előre bejelentkezni, de ajánlott, mert több órát is várakozhatsz vagy be se kerülsz rosszabb esetben.
2013. jan. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!