Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 éves fiú vagyok 48 kg és...

15 éves fiú vagyok 48 kg és aszt akarom tudni hogy ártana e nekem 50 darab danabol beszedése naponta 2 darabra gondoltam lehet baj?

Figyelt kérdés
olyanok irjanak akik értenek hozzá beszólásokat hanyagoljátok szeretném tudni okozhate nagyobb bajt mert akkor nemszedem be előre is köszi
2012. dec. 24. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet baj.
2012. dec. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Remélem IGEN!!!!!
2012. dec. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tomegnövelő étrend: Testtömegkilogrammonként 2-2.5 gramm fehérje és 5-6 gramm szénhidrát. Ha ez nincs meg, akkor ne várj semmit a koxtól. Étrend nélkül nincs fejlődés! Szerintem csak most kezdted a testépítést, szar edzéstervvel, szar étrenddel. Nem láttál változást 2 hét után, ezért gondoltad, koxolni kéne. Há' nem? De! Meg az is valószínű, hogy hamis cuccot kaptál. Ha nem készülsz versenyre, akkor felesleges koxolni. Naturálban is el lehet érni egy nagyon jó fizikumot.
2012. dec. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyszerek még mindig nem a 15 éves gyermekek egészségéért vannak.. akárhányszor írod ki a kérdést, a gyógyszerek a legjobb esetben is károsak (minden gyógyszer), az ok nélkül szedett gyógyszered pedig..


Nos, Amerikában vezető halálozási ok a rosszul, indokolatlanul szedett gyógyszerek okozta elhalálozás, mit vársz még?

2012. dec. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te vagy az, Dávid? :D Toljad tesó, csak aztán majd ne csodálkozz, ha a szomjas csöves neked ront, és kiissza a vizet a bicepszedből :)
2012. dec. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha akarsz keményítőből és kukoricadarából készült kék kis tablettát szedni és még pénzt is kiadni érte akkor hajrá kötve hiszem h bármit is fejlődnél ettől a szteroidnak már egyáltalán nem nevezett kis szívecskétől

jobb esetben lesz benne minimális hatóanyag rosszabb esetben a fentebb leírt alkotórészek fogják csak alkotni....XDXD

2012. dec. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48 kg gyerek versenyre..milyen versenyre?
2012. dec. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha izmosabb , nagyobb akarsz lenni most a 48 kilodal, akkor igenis egyél és edzél sokat akkor lesz eredménye ( tömören) nem gyogyszerektől kell várni csodákat, hanem saját magadnak kell küzdeni érte (ja és így semmi bajod nem lesz gyógyszer nélkül)
2012. dec. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Jakab Ali válasza:

hellosztok ...

Azt akarom meg kerdezni hogy mivel tudnák hamaram izmosab lenni ???

hogy a karjaim es a mellem sokkal izmosabb legyen?

17éves vagyok 83kg. Mit tudnátok ajánlani???

2013. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrenddel, és súlyzós edzéssel. Ezt ki lehet egészíteni reggel és edzés után tejsavófehérje porral és szőlőcukorral. Danabolt felejtsd el.
2013. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!