Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 évesen késő elkezdeni...

15 évesen késő elkezdeni küzdő sportolni?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, kb 60 kiló (+/- 3), 168 centi magas vagyok kb, és soha nem voltam küzdő sportolni soha. Viszont nem ártana valami..

boxhoz túl kicsi lenne a súlyom

MMA-hoz szintén

Krav maga elv drága, meg nem vagyok benne biztos hogy kijönnék bizonyos emberekkel (nem konkrétan rasszizmus, csak újgazdagok stb..)

karate minimum 5 év mire elsajátítom

Nem vagyok egy nagyon visszahuzodó gyerek, de életemben nem verekedtem, és nekem összes olyan dolog ami ugrásra , sebességre megy az rosszul megy..biciklizni szoktam nyáron, 1000km a minimum (2012 volt első biciklisebb évem, 1050 km-rel zártam, bár 1500 volt a cél, de sok program volt, és nem mertem nagy távra menni, pedig bírtam volna visszagondolva).

Ki mit gondol, milyen esélyeim lennének, hány év alatt, stb?

16. kerületben lakom, hétfőn szerdán 8 órám van, kedden 6, többi napon 7. (ezt csak gondoltam hasznps leírni)

bocs a fogalmazásért, ja és fiú vagyok


2013. jan. 1. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem késő elkezdeni. De néhány sportot korán érdemes kezdeni, ha nagy céljai vannak az embernek.
2013. jan. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmire nincs késő. Ha érdekel, akkor mire vársz?
2013. jan. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem akarok sportolói célokat elérni, csak sose voltam egy bunyós típus, semmi, és jóformán rúgni nem tudok normálisan és kb félek elmenni bármire mert olyan érzésem van, hogy úgy is kiröhögnek hogy hhaha 15 éves aztán úgy harcol mint egy pu*ci....

nem azt mondom hogy nem tudnék harcolni most ha arra kerül a sor, mert nem vagyok egy olyan semmi, tudom hogy nem vagyok dagadt stb (bár kockahas szerű dolgot még csak idén kezdenék el fejlesztgetni, mert egyelőre csak a pubertás miatt vagyok vékony), de nem jó ez...

komolyan...60 kilómmal, és 168 centimmel olyan vagyok mint egy kisebb fajta vitorlázó repülőgép...alig ismerek 10 embert aki alacsonyabb nálam, és ha már alacsony vagyok legalább tudnék jobban harcolni...ez mindig is zavart, hogy kb mindenkire felnézek és még el is tudnának dobni mint egy papírrepülőt ha akarnának..szerencsére abbam a helyzetben vagyok, hogy belső tulajdonságaim miatt nem igazán vannak ellenségeim, vagy aki piszkálna..

de attól még az utcán ugyanúgy rámugorhat 2 szoláriumban napbarnított bantúnéger cigány gyerek..

2013. jan. 1. 15:07
 4/9 anonim válasza:
23%
Nem
2013. jan. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nem tudom mond-e neked valamit az,hogy súlycsoport.

15 évesen meg az fiúk 95%a kb 50-60 kiló.

szóval?

2013. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

70-80 inkább.

Oké, súlycsoport..attól függetlenül még mindig hülyén érzem magam az egész miatt..mondjuk az már inkább a személyiségem, hogy szinte félek magamtól..

2013. jan. 1. 16:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Az mesterem 16 évesen kezdett kungfuzni.

Ehhez képest van egy csomó világbajnoki érme..

2013. jan. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most 45 éves amúgy.
2013. jan. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mentek a zöldek, megfontolom :)
2013. jan. 1. 18:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!