Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » ACTIVLAB MUSCLE UP 3500G vagy...

ACTIVLAB MUSCLE UP 3500G vagy VPX SYNGEX -et vegyek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2012. dec. 30. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A kettő közül Syngexet, mivel az 80%-os protein és izolátum is van benne.
2012. dec. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 dirtboy ***** válasza:
így van, syngex 2:0 ra vezet eddig
2012. dec. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és a muscle-up az 100% tejsavó, v esetleg kevert? inkább árban szeretnék jól járni, ha az árát nézzük nem jobb választás a muscle-up?Köszi az eddigieket, pacsi
2012. dec. 30. 17:26
 4/11 anonim ***** válasza:
syngex
2012. dec. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 dirtboy ***** válasza:

a muscle up az 100% tejsavó igen,nincs benne más.

a syngexnek jobb az aránya és nem csak koncentrátumot de izolátumot is tartalmaz,plusz ha jól tudom emésztés elősegítő enzimek is vannak benne ha emlékeim nem csalnak.

ennyi szól mellette.

ha viszont úgy döntesz hogy jó a sima koncentrátum is,/egyébként az is jó nincs gond/ és minél olcsóbb kell akkor.

[link]


de még ha kiszámoljuk akkor talán ez is olcsóbb kicsit.

[link]


hátrányuk hogy ízesítetlen,viszont te magad is ízesítheted.

2012. dec. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 dirtboy ***** válasza:
ja és pacsi Barney
2012. dec. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Hah, nekem pont ez a kettő van most. Eredményről nem tudok( és szerintem fehérje esetén nem is nagyon lehet) beszámolni, de az állagukról: a VPX-nek "rendes fehérjepor" állaga van,nem csomósodik minden oké vele, csak az íze az én sütikrémesemnek borzalmas. Eddigi legrosszabb ízű fehérjém. Activlabnak nagyon porhanyós az állaga, érdekes. Simán kinézem belőle, hogy nem az, mint ami rá van írva. Ízre jó.


Én a Myprotein fehérjéket ajánlom. Onnan a sütikrémes mindent üt.

2013. febr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 dirtboy ***** válasza:
az activlab is az ami rá van írva csak max több benne az állagjavító meg stb adalék ezért másabb.
2013. febr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
menj már ezzel a myprotein reklámokkal, nagyon átlátszó, h próbáljátok reklámozni a terméket....
2013. febr. 23. 13:12
 10/11 dirtboy ***** válasza:
énnekem semmi közöm a myproteinhez,ha te myprotein veszel nekem semmivel sem lesz jobb vagy rosszabb.
2013. febr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!