Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit kéne naponta hasprésez...

Mennyit kéne naponta haspréseznem hogy viszonylag szálkás hasam legyen?

Figyelt kérdés
Mivel ugye ünnepek vannak meg minden,kicsit sajna felszedtem 1-2 kg-t és nagy hasam lett eddig se volt kicsi de szép volt.65 kg lehetek most 173cm.Szálkás hast és készt akarok bármi áron de ebben tudnátok segíteni?Mennyit csináljak és miből?
2012. dec. 25. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
leszálkásítás és eddzel enny simán csak haspréstől nem lessz kockahas előte a zsírt le kell adni
2012. dec. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem és azt hogyan kéne megtennem?Ne hidd azt hogy 100x100 az átmérőlye a hasamnak nem látszom és nem vagyok "dagadt" csak jobban szeretném magamat ha a hasam kockás lenne.
2012. dec. 25. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés, tehát szálkásító diéta kell és aerob edzés is: kocogás, bicaj, stb.
2012. dec. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszi :D Most Januárban kezdődik meg újra a foci edzésem.Lusta voltam lejárni futni is jól rá is b*sztam. :((
2012. dec. 25. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:
egyébként napi 40-50 ezer felülés is hatásos tud lenni. (már olyan mint egy kardió edzés)
2012. dec. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!