Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki nem tud valahol olcsó...

Valaki nem tud valahol olcsó 30mm súlytárcsákat?

Figyelt kérdés
Mert negyon drágák!Csak a cementes találtam ami nagyon olcsó, csak hát azt mongyák arra hogy elég szar!
2012. dec. 25. 17:16
 1/10 dirtboy ***** válasza:

ajánlom figyelmedbe.

40ropiért 2db kézi súlyzóval és egy 180cm es tömör rúddal nagyon is jó ár ennyi súly.

[link]

2012. dec. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 dirtboy ***** válasza:

ez sem rossz és a kinézete is jó.

[link]


ezek a fajta tárcsák elég drágák egyébként sokkal drágábbak mint a gumis meg a zománcozott.

az ilyen golden súly meg tuti mert elég jó súlyban vannak,mértem már ilyet mérlegen,elég pontosak.

némelyik tárcsa gyártó meg elég sokat csal.

2012. dec. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm dirtboly!Az elsőn amit küldtél meg akadt a szemem hogy mien olcsó!Csak annyi hogy érdemes használton venni?? Vagy inkáb a boltban?Mert én szeretnék venni vagy 2db 5kg súlytárcsát,meg 4db 10kg,plusz még egy komoly kétkezes rúdat,meg egy francia rúdat!Nekem itthol van elég komoly 2db egykezes!Meg még egy normális kétkezes rúd,ezekkel nincs semi bajom!Csak a kétkezesemre max 30kg megy rá, meg csak 25mm!Persze, az a legfontosabb kérdésem hogy nem lenne bajom ha haszálton vennék súlyzokat?????
2012. dec. 25. 17:47
 4/10 dirtboy ***** válasza:
de hogy lenne,ezek csak súlyok nem nagyon tud rajta az előző tulaj mit elrontani,esetleg a gumi sérülhet de ahhoz szándékosan kell tönkre tenni mert másként nem igen lehet kárt tenni benne,de ki az a hülye aki szétvagdosná a gumit a súlytárcsán,szerintem senki.
2012. dec. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 dirtboy ***** válasza:

ja és szerintem egyben vedd meg,később még kelhetnek a plusz súlyok,az meg hogy kapsz még ezért az ár ért hosszú rudat meg két rövidet akkor sem rossz ha már van olyanod.

ha netán nem kell akkor csak tovább adod valakinek pénzért.

2012. dec. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát akkor még gondolkozok ezen!De amugy amit küldtél abban a kétkezes is 30mm-es? Meg az egykezes is???
2012. dec. 25. 17:59
 7/10 dirtboy ***** válasza:

így van

180cm hosszú,pontosan 9,8kg a rúd és a csillag anyával együtt lesz 10,2kg.

a rövid azaz az egykezes is 30mm,annak nem írja a hosszát de úgy 36-40cm közt van.

2012. dec. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez sem drága! [link]
2012. dec. 25. 18:25
 9/10 dirtboy ***** válasza:
na igen de itt plusz pénzbe kerül a többi cucc.
2012. dec. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
2013. jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!