Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pasik és Csajok! Van itt...

Pasik és Csajok! Van itt olyan aki Zumbázik?

Figyelt kérdés
2012. dec. 25. 02:30
 1/4 anonim válasza:
van;) 15/L
2012. dec. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg kevés.

Annyi fogyni vágyó delikvens (liba..) panaszkodott már néhány hét (! nem év, hét!) zumba után bokafájásra, térd ízületi problémákra, hogy számomra a futásnál sokkal károsabbnak bizonyul a zumba, és ez komoly eredmény.


Isten mentse az embereket az ilyen értelmetlen, átgondolatlan, természetellenes mozgásoktól.

2012. dec. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Utolsó! Több mint 8 hónapja zumbázom és semmim sem fáj, lefogytam egy csomót és szaladok a lépcsőn nem pedig mászok és mire felérek kiköpöm a tüdőm. Kedves kérdező! Én csak ajánlani tudom!!!
2012. dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És nyilván egyetlen egy ember tapasztalatai meghatározzák a Zumbát.


Ennek értelmében a Zumba a világon az egyetlen mozgásforma, amitől fogyni lehet (hiszen minden más edzésről amiről azt állítják hogy "fogyaszt" az gusztustalan átverés) sőt mivel egy embernek nem mentek (még) tönkre a térdei, ezért a Zumba általánosságban nem is káros az ízületekre. Véletlen sem az ottani edző tart normálisabb edzést, ami ízületkímélőbb, véletlen sem az egy szerencsés embernek strapabíróbbak a térdei, nyilván a Varázs Zumba lesz a világ leghasznosabb edzése, egy ember pozitív tapasztalatai miatt. Hogy az említett fogyásnak semmi köze a zumbázáshoz, hogy egy edzetlen ember némi edzettségre tesz szert egy kis tánctól (rendszeres testmozgástól) ezek olyan meglepő dolgok?


Képzelje el mi lett volna, ha mondjuk Taichizni kezd el, akkor milyen jó tapasztalatai lennének.

2012. dec. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!