Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy menjek el egy darts...

Hogy menjek el egy darts boltba nyilakat próbálni a most kapott darts táblához ha még életemben nem fogtam nyilat?

Figyelt kérdés
Apám kapott egy darts táblát és most megy a világbajnokság úgyhogy szeretném kipróbálni én is ezt a sportágat. De még csak TV-ben láttam, hogy kell megfogni és eldobni a nyilakat élőben nem is próbáltam és nem is láttam nyilat. Viszont a szakértők a TV-ben azt mondták, hogy úgy vegyünk nyilakat ha ki is próbáltuk őket és dobtunk vele néhányat egy dartsra szakosodott boltban. Viszont ha én elmegyek, hogy kipróbáljam a nyilakat, de igazából még azt se tudom hogyan kell megfogni meg eldobni őket akkor mit tegyek? Nem néznének ott hülyének, hogy úgy megyek el vásárolni, hogy még a nyilakat sem tudom rendesen megfogni?

2012. dec. 23. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél egy alap szettet,utána vehetsz profibbat ha kell
2012. dec. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Igen, kezdj mondjuk egy 2-3 ezer forintos szettel, majd később (ha komolyabban érdekel), vehetsz 10-15 ezres szettet is pl.

A nyilakat meg úgy fogd meg ahogy kényelmes, erre nincs szabály :D

(Nem fognak hülyének nézni)

2012. dec. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!