Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen márkájú/fajtájú cipő...

Milyen márkájú/fajtájú cipő jó gördeszkázáshoz?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 15:46
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%
Én mindig kínait veszek 2000ért és az bírja 2-3 hónapig szal az tök fasza.meg moss megveszitek azé 10000-rek ért a márkás cipőket h szétbasszátok?hát azért látom az értelem az ott van.
2010. jún. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
utolsó:azért a márkás cipők jól is néznek ki, nem úgy mint a szar kínai. és pl az én cipőim már lassan egy éve megvannak, deszkázgatok, esőben/sárban/hóban azokba vagyok.
2010. jún. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
félreértés ne essék, én nem márkás cipőt szeretnék venni, csak láttam, hogy deszkásoknak milyen fajta cipővel nyomják és én tapasztaltam, hogy a vékonyabb cipőkkel nem tudok úgy megállni rajta, mert dől jobbra-balra, de úgy látom, hogy az ilyen szélesebb, vans típusú cipőkkel könnyebb egyensúlyban maradni. Már akinek :)
2010. jún. 21. 19:20
 14/19 anonim válasza:
Bazki kit érdekel hogy hogy néz ki?úgyis szétbaszod nem?És elmondanám neked,h simán jól néz ki.Most attól h vansba deszkázol azzal sokat érsz mer megveszed 15ér és akkor úgyis ellesz baszva.Most ezer minek kiadni érte ennyit?
2010. jún. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
én a deszkázó cipőimben utcára is kimegyek, sőt (nincs vansem, hanem zoo york pl:)) ! Minden időjárásban kibírják. Akkor megy szét, ha napi több órában keményen deszkázol, aki kezdőbb, az nyugodtan vehet márkás cipőt. De amúgy lehet h szét megy egy idő után, de szerintem a kínai 2 hétig sem bírja:/
2010. jún. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
Hát szerintem ez egyáltalán nem igaz.A profi gördeszkásoknak azért van ilyen a lábán mert a szponzor adja.DC,Vans,Etnies stb. nem deszkázásra lettek kitalálva.Csak divat...Vegyél egy olyan cipőt amit nem sajnálsz ha egy hónap alatt tönkre megy.
2010. jún. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nike 6.0 bmx-re és deszkára vannak kifejlesztve
2010. dec. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Pepebaba ***** válasza:
Vans :) :)
2011. júl. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Osiris, Circa van rá tervezve, de am MINDEGYIK szétszakad, csaak egyik 1 nap másik 2 hét. A LEGJOBB megoldás a cipőszakadás ellen a szig.szalag , hülyén néz ki de olcsó, hatásos megoldás.
2012. dec. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!