Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen fajta bokkent ajánlotok...

Milyen fajta bokkent ajánlotok aikidora?

Figyelt kérdés

#típus #iwama
2012. dec. 12. 14:58
 1/3 anonim válasza:
természetesen fa (mert van ahol muanyagot is árulnak), általában felnőtt bokkenként írják le a nevét az oldalak, ez az a bokken ami jó aikidohoz. ha minőségi bokkent szeretnél akkor rendelj japánból, de már a decathlonban is lehet jókat kapni
2012. dec. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dftgsgvghgev ***** válasza:

Hi.


Igazából szerintem mindegy, de ha nem használjátok túl gyakran, akkor szerintem nem kell elsőre valami hiper-szuper holmi. Sőt, talán jobb egy olcsóbbat szétverni, és majd egy komolyabbal gyakorolni később :D Az sem gáz, ha nincs rá keresztvas (tsuba), a legtöbben anélkül gyakorolnak. Arra mondjuk ügyelj, hogy ne nagyon legyen rajta görcs maradványa, finomabb repedés vagy látható sérülés.


Az első részemről vörös bükk volt. Könnyű, eddig bírta a strapát. És az egyik legolcsóbb. Ha fehér fafajtát választasz (pl. fehér tölgy), ügyelj rá, mert jobban látszik rajta a kosz, ahogy észrevettem :S De naggyon jól néz ki :D

2012. dec. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi
2012. dec. 15. 07:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!