Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért pont Montez, dirtboy,...

Miért pont Montez, dirtboy, Wash, JayC, Ikszdéééé, acm1899, NagyonGonosz, CSillámfasznáci, SSanchez, Nuboja stb? Miért ez a nickname?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok miért ezt a nevet választottátok ?
2012. dec. 11. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Én már nem tudom, komolyan.:)
2012. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

*.*


http://www.youtube.com/watch?v=znxFrgql5dc

http://www.youtube.com/watch?v=o3oYnlPfBvI

http://www.youtube.com/watch?v=QJ3MxC4B9Aw


és még van pár :D

Egyszer régen véletlenül néztem meg az első Firefly részt, mert pont egy Star Trek: Voyager után jött a viasaton. Az egyik első jelent volt a dínós, azt gondoltam, na, ez a manus tuti nem lesz a kedvencem. Aztán egy társaságban véletlenül ezt a nevet használtam, és rajtamragadt. Már Supershop kártyám is van ezen a néven xD

2012. dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2012. dec. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Régebben próbáltam csukott szemmel gépelni, és egyszer véletlen ez jött ki, akkor megtetszett, hogy még sosem hallottam ezt a szót, de mégis úgy hangzik mint ha lenne valami értelme :D. Szóval lényegében semmit nem jelent, csak jól hangzik :)
2012. dec. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Ezt kipróbálom, gépelek valami jobb nevet.:)
2012. dec. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
A polgári nevem Milán és 10 éven át fociztam. Emiatt és a nevem miatt sokszor hívtak "AC"-nek suliban (mint AC Milan), innen az "acm". Ilyen név viszont már volt, úgyhogy utánaraktam a csapat alapításának a dátumát.
2012. dec. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi, eddig érdekesek a sztorik. Montez te meg törd a fejed:)
2012. dec. 11. 22:10
 8/12 dirtboy ***** válasza:
89%

nekem ez 2007vége felé kezdődött,akkor vettem egy olyan telót amiben van bloetooth.

2008 elején pedig vettem egy dirtbikeot,a környéken ez az egy volt és nem igen csipáztak mert nem éppen kressz szerint mentem vele.

ekkoriban még nagyban mentek a videók meg a sok sz arságok küldözgetése telón és adni kellet egy nevet a bloetoothnak hogy tudják hogy melyik az én telóm.

ekkor találtam ki hogy mivel dirtbikeal szaladgálok ezért lényegében én vagyok a faluban a dirtfiú.

így hát elneveztem a telómat dirtboynak.

utána pedig ezt a nevet vittem tovább netre is.

bár nem mindenhol ezt a nevet használom.


egyébként sokan azt hiszik hogy a nevem azt jelenti hogy koszosfiú vagy piszkosfiú,ezért kb mindenki elírja és azt írja hogy dirtyboy nem veszik észre hogy csak 1 y van benne.

te ügyi van mert jól írtad, ráadásul kis d vel ahogy kell.

2012. dec. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Jó kis történet! Persze, hogy jól írtam, hisz sokat láttam már a neved és sokat segítettél már nekem is , meg is van az eredménye :)

2012. dec. 11. 23:02
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Lol...dirtboy, simán elírtam én is a neved párszor már szerintem. :DDD itt látszik, hogy sokszor már csak "rutinból" olvas az ember és nem figyel oda a részletekre.
2012. dec. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!